Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Roman3R

Сторінок: [1] 2 3 ... 298
2
1. Що краще придбати для побутових потреб 5-10кВт?
2. Що краще придбати для офісних потреба 30-40кВт?
1. Для побутових потреб- бензоагрегат
2. Офісні потреби-дизельний агрегат
https://informator.ua/uk/benzinoviy-chi-dizelniy

3
чи можна використовувати частотні перетворювачі на пожежних насосах на підприємствах?
Можна ДБН В.2.5.74:2013 п.16.3.2 та 16.3.3

4
Чи вам ще не надходили зауваження про невірно розрахований струм (десяті частини не співпадали)?
ЯІкщог в КСЦ працюють розумні інженери а молоді ще недосвідченні амбіційні випускники ВНЗ а не буквоїди їм завжди можна довести що вони неправі

5
Я не розумію проектантів які загальний розрахунковий струм , потужність або споживання електроенергії записують з десятими а іноді навіть і сотими долями , Любі такі розрахунки не є абсолютно точними (±10% це було прописано в якомусь нормативному документі , на жаль я цього тепер не можу знайти) тому що деякі параметри , що входять в розрахунки є приблизними і результуючі розрахункові дані необхідно заокруглювати (за винятком малих значень величиною числа до 10) , я це особисто заокруглюю до найближчого більшого цілого числа (для надійності).

6
Наш офіс та склад працюють
Джавеліни і Стінгери у вас є ? На сьогоднішній день це дуже ходова продукція .ВРА***ТЕ .

7
Ориентировочные потери российских войск составили на утро 6 марта: 44 самолёта, 48 вертолётов, 3 БПЛА, 21 средств ПВО, 50 РСЗО, 109 пушек, около 285 танков, 985 бронемашин, а также 374 военных автомобиля, 60 цистерн, 2 лёгких скоростных катера, более 11000 личного состава убитыми. ТАК ДЕРЖАТЬ РАШИСТЫ

8
чому існує думка, що для харчової промисловості потрібні нержавіючі кабельні системи?
Можуть існувати різні думки  , але є вимоги нормативної документації . Нержавіюча сталь в харчовій промисловості використовується там де є бепзпосередній контакт з харчовими продуктами та сировиною для таких продуктів : для виготовлення технологічних робочих поверхонь, контейнерів, резервуарів, устаткування ,технологічних трубопроводів .

9
Та запроектувати все з нержавійки проблеми немає
  Я багато років (приблизно 30) пропрацював в проектній організації яка в основному займалася проектуванням підприємств харчової промисловості і ні разу не передбачали  вироби з нержавіючої сталі а лише оцинковку . Замовники ніколи не вимагали передбачати нержавіючу сталь . В нормативних документах на проектування різних галузей харчової промисловості ваідсутні вимоги по обовязковому застосуванні нержавійки .

10
составления проекта электрики на частный дом
При согласовании проекта могут возникенуть дополнительные вопросы которые оперативно нужно будет решать на месте , вам лучше найти местную проектную организацию имеющую специалистов с  кваификационными сертификатами . Не обращайтесь к проектировщикам одиночкам (так назывеых халтурщикам) , они с вас возьмут деньги но решать проблемы при согласовании может быть тяжело , особенно в дистанционном режиме .

11
Не панікуйте .Життю і здоров’ю вашій сім’ї нічого не загрожує , якщо ніхто з вас не буде відчиняти двері підстанцій і наближатися там до струмоведучих частин

12
п. 1.7.84 ПУЕ-2017
У вказаному пункті мова іде не про заземлення а про з’єднання металевих елементів будівлі з основною системою зрівнювання протенціалів , тобто такі конструкції згідно п.1.7.78 ПУЕ повинні мати з’єднання з РЕ провідником .

13
Существут и делают ли в природе отвлетвления от силовой линии в земле?
Існують відгалужувальні муфти . Але таке рішення дуже погане , при аварії навіть на одній з таких муфт усі будинки залишаються без електроенергії а ремонтні роботи в землі  займають багато часу . Краще ставити шафу з лічильниками і до кожного будинку вести окрему лінію від такої шафи .

14
все електрообладнання, яке в ці періоди необхідно щоб працювали, повинно мати вибухозахист.
Якщо котли не працюють тоді і немає витрати газу що каонтролюється відповідним давачем (такий давач не працює в цей період).

15
ПІДКАЖИТЬ "КОЕФІЦІЄНТИ СПРОСА" ДЛЯ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Для підприємств харчової промисловрсті випущені окремі ВНТП для різних підгалузей виробництв . Шукайте в гуглі ВНТП для вашої підгалузі харчової промисловості (хлібопекарна , кондитерська , мололчна , мясна , олійна , спиртова , лікеро водочна , пивоварна , безалкогольних напоїв і т,п.) Зверніть увагу  що розрахунок навантажень для промислових споживачів ведеться не за коефіцієнтами попиту (СПРОСА) а за методикою коефіцієнтів використання (ИСПОЛЬЗОВАНИЯ)  ДСТУ-Н Б В.2.5-80:2015 .

Сторінок: [1] 2 3 ... 298