Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.

Сообщения - Roman3R

Страниц: [1] 2 3 ... 284
1
можно делить в любом месте, запрета делить в этажном щите я не встречал
ДСТУ Б В.2.5–82:2016
п.4.2.1.4
У разі застосовування системи TN-C-S поділ PEN-провідника на провідник захисного уземлення і нейтральний провідник повинен, як правило, виконуватися на вводі лінії живлення в будинок.

2
Можно ли дотянуть полосу заземления с щитовой БЦ в щитовую арендуемого помещения и таким способом дотянуть PE?
ПУЕ таке дозволяє з деякими обмеженнями .
1.7.131 Як захисні провідники в електроустановках напругою до 1 кВ можна використовувати:
а) спеціально передбачені для цього провідники:
1 ) жили багатожильних кабелів і проводів;
2 ) ізольовані або неізольовані провідники, прокладені в огороджувальній конструкції (трубі, коробі, лотку) спільно з фазними провідниками лінії живлення;
3) стаціонарно прокладені ізольовані або неізольовані провідники;
б) відкриті провідні частини:
1 ) металеві оболонки і екрани кабелів і проводів;
2 ) металеві оболонки і опорні конструкції комплектних пристроїв і шинопро- водів, які входять до складу електроустановки напругою до 1 кВ;
3) металеві короби і лотки електропроводок, якщо їх конструкція допускає таке використання і це зазначено в документації виробника;
4) металеві труби електропроводок;
в) деякі сторонні провідні частини:
1 ) металеві конструкції будівель і споруд (ферми, колони тощо);
2 ) сталеву арматуру залізобетонних будівельних конструкцій будівель і споруд;
3) металеві конструкції виробничого призначення (підкранові рейки, галереї, площадки, шахти ліфтів і підйомників, обрамлення каналів тощо).
Провідники, спеціально передбачені як захисні, не можна використовувати з іншою метою.
1.7.136 РЕ-провідники необхідно, як правило, прокладати в спільній оболонці з фазними провідниками або поряд з ними.
ця вимога є обов’язковою, якщо для захисту від ураження електричним струмом використовують пристрої захисту від надструму.

3
в нем встроено помещение зарядной для электрокаров, (площадь меньше 5% всего склада и отдельные выходы наружу, противопожарная стена) категории А - взрывоопасная зона класса 2 (или В-Ia согласно ПУЭ 6-го изд.)
А есть расчет согласно НАПБ Б.03.002-2007 что там категория А ?
Технологи дали зону 2 для зарядной
Пусть поттвердят это расчетом

4
То-есть на территории предприятия ВЛ должны быть не ближе указанного расстояния в табл.4.11 до наружной взрывоопасной установки.

Прочитайте ПУЕ Розділ Повітряні лінії електропередавання .
п.2.5.240 Якщо норми зближення не передбачено нормативними документами, то відстані від осі траси ПЛ до зазначених будівель, споруд, зовнішніх установок  і зон повинні становити не менше ніж півтори висоти опори.

5
Чтобы не множить его контакты устанавливая дополнительно оборудования, проще все вентсистемы запитывать от одного щита с установленным на вводе независимым расцепителем автомата ввода.
Варіант живлення усіх систем вентиляції від одного щита далеко не завжди підійде , так як припливні вентсистеми з водяними калориферами необхідно вимикати індивідуально по окремих схемах і приходиться розмножувати контакти від пожежної сигналізації .
ДБН В.2-5-67 п.11.4. При застосуванні обладнання та засобів автоматизації, які поставляються комплектом разом із обладнанням систем вентиляції, відключення припливних систем у разі пожежі слід здійснювати індивідуально для кожної системи зі збереженням електроживлення ланцюгів захисту від замерзання.

6
а если в квартире индивидуальный газовый котел? а на улице -20
ДБН В.2.5-39:2008
4.1 Класифікація споживачів теплової енергії за надійністю теплопостачання
4.1.2 Друга категорія
Споживачі, яким допускається зниження температури повітря в опалюваних приміщеннях на період ліквідації технологічного пошкодження обладнання, але не більше 50 год:
-   житлових до + 12 °С;
-   громадських і адміністративно-побутових до +10 °С;
-   промислових до + 8 °С.

7
а вот отдельный ли он, можно было бы судить по расстоянию от него до этого самого здания... кабы это расстояние хоть как-то оговаривалось в нормах.
А вам мало того визначення ДСТУ Б В.2.5-38:2008  п.3.13

8
питання про те, що ж таке насправді "блискавковідвід, що стоїть окремо"
ДСТУ Б В.2.5-38:2008
3.13 Блискавковідвід, що стоїть окремо – блискавковідвід, розташований таким чином, що шлях струму блискавки не має контакту з об’єктом, який він захищає.

9
для аварийного освещения нужно брать коэффициент спроса-1.
Не можна коефіцієнт попиту технологічного обладнання прирівнювати до аварійного освітлення . Інкубатори не працюють весь час з постійним навантаженням , так як вони мають автоматичне регулювання по температурі . При такій кількості інкубаторів вони практично не можуть усі разом працювати з максимальним навантаженням і К не може бути 1. Я б запропонував в такому випадку К=0,7 і не більше .

10
Кого назначить ответственным за электрохозяйство?
Особа, відповідальна за електрогосподарство, повинна мати відповідну групу з електробезпеки та освіту за напрямом (спеціальністю) енергетичного профілю, а також стаж роботи за цим напрямом

11
При указанных сечениях СИП согласно п.2.1.1 ПУЭ не относится к электропроводкам (сечение фазных жил свыше 16 мм).
Це для кабелів . СИП не кабель а провід .

12
Зміна №3 до ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 ще не діє.
Чекають коли долар буде по 50 , тоді введуть у дію . :D

13
при выборе уровня освещенности я отталкивался от икринок и мальков.
Невже від цього у них буде великий приріст по вазі ?

14
Как правильно организовать индикацию и звуковую сигнализацию аварийного отключения (выбил автомат, сработал датчик, нажали стоповую кнопку)
При керуванні кнопками повноцінної аварійної сигналізації не буде (наприклад при робочому відключенні кнопкою буде спрацьовувати також аварійна сигналізація), необхідну повноцінну аварійну сигналізацію можна організувати при керуванні перемикачами .

15
может кто-то поделиться проектом согласно которому была построена и введена в эксплуатацию СЭС под "зеленый тариф" для частного дома
Зелений тариф передбачає продаж електроенергії в обленерго . Для цього необхіджно отримати ТУ на будівництво такої електростанції і умови передачі електроенергії в зовнішні мережі .

Страниц: [1] 2 3 ... 284