Автор Тема: Визначення допустимого навантаження на лоток  (Прочитано 3659 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline il85

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 162
  • -Receive: 47
  • Повідомлень: 852
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Для визначення допустимого навантаження на лоток я так розумію розроблена программа - OBO KTS Cables Filling. Тільки от я хотів порахувати допустиме навантаження на лотки для систем освітлення LTS та AZ і виходить при кабелі 3х1,5 програма для даних лотків видає помилку. видає червону клітку з цифрою в середині. Ще хотів узнати що означає дана цифра. По логіці має означати відсоток заповнення лотка та я перераховую і цифри не сходяться ?
« Останнє редагування: 19 Жовтень 2011, 23:40:10 від il85 »

Offline uksusXIII

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 283
  • -Receive: 273
  • Повідомлень: 2 495
  • Country: ua
  • Электромонтаж промобъектов и высотных жилых зданий
  • Awards Автор 100 тем За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Не знаю что там выдает программа,но из опыта (мы проложили уже десятки киллометров лотка АZK и LTS ) скажу, что при подвесе таких лотков на скобе подвеса АНВ с шагом ДАЖЕ в 2 метра, забивали их кабелем ВВГнгд 3Х2,5 под завязку(так пришлось)...да еще и подвешивали к ним снизу светильники с шагом 6 метров (Филипсовский металогалоген 250 и 400 Вт)... при этом лоток не прогибался ни на сантиметр!!! Толщина стенки лотка 1,5 мм! Это лучшее что я видел для сетей освещения с тяжелыми светильниками. Можете сильно не стеснятся с ними. Вот фото с объектов:
« Останнє редагування: 03 Січень 2012, 21:03:44 від uksusXIII »
НЕКИСЛЫЙ Электромонтаж!

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: