Автор Тема: стиль тексту Укрсільенергопроект в AutoCAD  (Прочитано 3329 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vova_t

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 8
  • -Receive: 3
  • Повідомлень: 60
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
в мене є проект Укрсільенергопроект в AutoCAD але не можна прочитати текст. Не підскажити як можта його прочитати(потрібний певний стиль чи фраемент )

Offline andery

  • Administrator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 1168
  • -Receive: 573
  • Повідомлень: 3 239
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
vova_t,
Выкладывайте в файловом архиве http://eom.com.ua/index.php?action=downloads;cat=4 - разберемся.

Offline vova_t

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 8
  • -Receive: 3
  • Повідомлень: 60
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Таповий проект з архіва серія арх.62н/1 БАГАТОКОЛОВІ ОПОРИ ДЛЯ ПІДВІСКИ САМОУТРИМНИХ ІЗОЛЬОВАНИХ ПРОВОДІВ ПЛ 0,38 кВ НА БАЗІ ЦЕНТР. Він в AutoCAD. Відкривається, все добре а написи (текст) не читаються. Я вже міняв всі стилі нічого не получається. 

Offline *Андрей*

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 279
  • -Receive: 185
  • Повідомлень: 1 419
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
vova_t, скачай средство от бяк
http://www.caduser.ru/forum/index.php?PAGE_NAME=message&FID=44&TID=20384&MID=113701

Или поменяй шрифт на Gost Type A

Offline vova_t

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 8
  • -Receive: 3
  • Повідомлень: 60
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Підскажіть як користуватися цим "средство от бяк". Я скачав цю програмку, але вона не запускається. Як її відкрити, чи її треба інтегрувати в  AutoCAD.

Offline *Андрей*

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 279
  • -Receive: 185
  • Повідомлень: 1 419
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Цитата: vova_t
Підскажіть як користуватися цим "средство от бяк". Я скачав цю програмку, але вона не запускається. Як її відкрити, чи її треба інтегрувати в  AutoCAD.
Спасибо ZoloS9479.
Качаешь это приложение, из архива выбираешь версию, подходящую для твоего автокада,
набираешь в командной строке _appload (или Сервис - Приложения...) ищешь это скачанное DWGCONVERT ХХХХ, выбираешь (для дальнейшей автозагрузки нужно его туда добавить - в том же окне справа "портфель-Приложения"), жмешь загрузить, а дальше уже в командной строке набираешь команды из файла-справки, для шрифтов вот эта - DWGCONVERT - и выбираешь направление перекодировки

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: