Автор Тема: Електричне освітлення НЕробочі креслення А.2.4-18. та ДСТУ Б А.2.4-24  (Прочитано 3165 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sacha4891

  • Гість
Хотів написати в Міністерство, а потім думаю медалі не буде, навіщо воно мені, ми існуєм в такій країні і з цим потрібно миритись...
Ось чорновик, якщо кому не лінь взуйте їх, так як вони нас на експертизі.
Поїхали...
Прошу Вас дати роз’яснення на наступні помилки та невідповідності, які мають місце в ДСТУ Б А.2.4-18. та ДСТУ Б А.2.4-24.(Електричне освітлення робочі креслення) :
Додаток В(довідковий)
1. КТЛ відкорегівати на КТП.
2. згідно креслення 4 шини L1, L2, L3, PEN від яких виконується живлення РП-4 кабелем ВВГнг4х95+1х50 і далі знов L1, L2, L3, PEN(не відповідає ДБН В.2007)
3. Відкорегівати:
а) селективність захисту на ділянці  с12;
б) обґрунтувати те, що кабель з мідними жилами ВВГнг перерізом жили 95мм2 має однаковий довготривалий допустимий струм та втрату напруги з проводом з алюмінієвою жилою АПВ того ж перетину.(див. ГОСТ 21.608-84);
4. Обґрунтувати відсутність ввідних захисних апаратів на щитах ЩО-5, ЩО-6, ЩО-7, ЩО-8, ЩО-12 і можливість виконувати зміну перерізів провідників зазначеним в ДСТУ чином.
5. Аналогічно до п. 3 відкорегувати втрати напруги до щита, та переріз живлячих кабелів, які були взяті з ГОСТ 21.608-84 ст.14.
6. В ДСТУ не зазначено спосіб прокладання жодного кабелю.

Додаток Г(довідковий)
1.   Ділянка с2  виконана кабелем ВВГнг4х70+1х35 незважаючи на те, що і 1КТП і РП-2 мають систему заземлнння TN-С.
2.   Ділянка с4(живлення ЩО-4) виконана кабелем ВВГнг 4х25, а далі всі щити заживлені кабелем ВВГнг 5х25 – обґрунтувати можливість переходу з РЕN на N та  PE провідники в щиті освітлення.
3.   Схемою не визначено спосіб живлення щита ЩО-2.
4.   Обґрунтувати відсутність ввідних захисних апаратів на щитах.
5.   Втрати напруг зазначені на схемі відповідають провіднику з алюмінієвими жилами, а не мідними.

Окрім вище зазначеного відкорегувати рис.1 ДСТУ Б А.2.4-18 на якому зображено живлення світильників зовнішнього освітлення лінією, яка позначена W1 (графічне зображення по ГОСТ Б А 2.4-19:2008 ліній вище 1кВ).

В зв’язку з тим, що юридична адреса ДчП «Науково-дослідний та проектний інститут «Донецький Промбуд НДІпроект» мені не відома, прошу Вас надати мені в письмовій формі роз’яснення вищезазначених невідповідностей в час зазначений Законом «Про звернення громадян».

З повагою

Підкреслюю це чорновик, на норми лінь посилатись, граматиру не перевіряв.

Алексей 3

  • Гість
Нужен файл с чертежами....

Sacha4891

  • Гість
Нужен файл с чертежами....
Я про ДСТУ, креслення в додатках до цих ДСТУ зрівняйте їх з ГОСТ21.608-84 - це ж позор для науки в нашій державі!!!

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: