Автор Тема: Вибір пож.сповіщувачів  (Прочитано 520 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline OS

  • *
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
    • Awards
Вибір пож.сповіщувачів
« : 06 Лютий 2024, 09:43:01 »
Всім доброго дня. Є приміщення інкубаторію. Більша частина внутрішніх приміщень (коридори,зали завантаження, відвантаження, склади) підлога, стіни, стеля -  періодично (раз на зміну) підлягають санобробці спецрозчинами за допомогою Кершера. Підкажіть з практики, які сповіщувачі (димові, теплові, ручні) поставити в таких приміщеннях, крім термокабеля нічого не придумується.

Offline rga

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 322
  • -Receive: 854
  • Повідомлень: 6 523
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Вибір пож.сповіщувачів
« Reply #1 : 12 Лютий 2024, 20:21:22 »
Я вірно розумію, що йдеться про пароочисник Karcher ще й з хімією?
Тоді термркабель на 100 градусів парообробки буде реагувати, як на пожежу (якщо не зіпсується від хімії).
Якщо обрати такий, що спрацьовує, починаючи з 120, наприклад, то не факт, що такий тепловий сповіщувач влаштує замовника по швидкості реагування саме на пожежу.
Як варіант, погодити таку систему, яку можна буде відключати на час обробки. Але тут потрібен ще й той, хто буде систему відключати/включати.
З усіх боків виходить щось дуже нестандартне.

Що до водостійкості, у Омеги є тепловий вуличний  IP54, ставили колись на автомийці, ніхто, начебто, не жалівся  https://fire-stop.com.ua/alarm/heat-detectors/omega-sppta-01.html . Але проблеми щодо пари будуть (максимальна робоча температура +65), тобто, відключати треба. А про вплив хімії треба виясняти у виробника.

Offline Gannibal

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 23
  • -Receive: 96
  • Повідомлень: 391
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Вибір пож.сповіщувачів
« Reply #2 : 14 Лютий 2024, 16:21:05 »
Як варіант можете спробувати датчики полум'я тієї ж Омеги зі ступенем захисту ІР54 (СППТА-01).

Offline Andrey_ka

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 37
  • -Receive: 28
  • Повідомлень: 101
  • Country: ua
  • Харків... Салтівка
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Вибір пож.сповіщувачів
« Reply #3 : 14 Лютий 2024, 16:55:11 »
Не піде там ІР54... ІР54 – це захист від бризок, а вони там "здорово поливають". ПС не робив, але часто робив забійні цехи, цехи охолодження тощо. Там навіть шафи управління виносять, а якщо немає можливості - то нержавіюча сталь і ІР66...

Offline rga

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 322
  • -Receive: 854
  • Повідомлень: 6 523
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Вибір пож.сповіщувачів
« Reply #4 : 15 Лютий 2024, 15:37:56 »
Колись ми встановлювали сповіщувачі полум'я в засклених нішах в стінах. Але це були російські сповіщувачі, досить якісні на той час, і зараз їх на ринку, зрозуміло, немає.  І такий нестандартний спосіб використання також бажано узгодити з виробником, бажано офіційно.
Ну і сповіщувачі полум'я - спрецифічні сповіщувачі, тут ще порібно довести, що ознакою пожежі буде саме полум'я.

 
Ім'я:     Email: