Автор Тема: ДБН В.2.2-40:2018, оповіщення осіб з інвалідністю із порушенням слуху  (Прочитано 611 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline abaddon113

  • **
  • Thank You
  • -Given: 8
  • -Receive: 1
  • Повідомлень: 39
    • Перегляд профілю
    • Awards
Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Для закладу охорони здоров'я (громадська будівля), ДБН В.2.2-40:2018 (із зміною №1), п.10.15 "Система оповіщення про пожежу в місцях можливого нічного перебування осіб з інвалідністю із порушенням слуху у громадських будівлях повинна забезпечувати можливість їх оповіщення у стані сну (наприклад, за допомогою стробоскопів).
як реалузівати (якими засобами, якщо можна із ссилками чи моделями) це оповіщення та чи в усіх палатах?  в моєму розумінні люди із порушенням слуху можуть бути у любій палаті
(тип СО-3 згідно ДБН В.2.2-10:2022, п.13.16)

Offline rga

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 322
  • -Receive: 854
  • Повідомлень: 6 523
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
В приципі, в таких випадках використовують віброподушки. У нас був один об'єкт з такими вимоги від замовника. Подушки вони мали поставити і підкючити вже самі, ми тільки дроти підводили, тому моделі невідомі.  Чи зробили це в кінці кінців, навіть, не знаю. Але такий звір, як віброподушка в природі існує, шукати треба.

Offline rga

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 322
  • -Receive: 854
  • Повідомлень: 6 523
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
в моєму розумінні люди із порушенням слуху можуть бути у любій палаті
Що до цього питання, я би розглядала декілька варіантів.
1. Замовник визначає в яких саме палатах він буде розміщувати людей з вадами слуху. Їх же може бути не так вже багато. На кшталт номерів для інвалідів в готелях.
2. Розетками для підключення подушок обладнуються всі койко-місця, а самих подушок може бути певна кількість, наприклад, 5-10. Поступає пацієнт, пристрій підключається. Але це збільшує кількість необхідних входів/виходів з певними наслідками по вартості.

Все це потрібно узгодити з замовником, бажано на рівні ТЗ.
Ще один варіант - стробоскопи в кожній палаті, як написано в ДБН-40. Але вони будуть бити по очах всіх інших пацієнтів і персоналу, що негарно.

Offline abaddon113

  • **
  • Thank You
  • -Given: 8
  • -Receive: 1
  • Повідомлень: 39
    • Перегляд профілю
    • Awards
дякую! а по стробоскопах, поки знайшов тільки такий варіант:
https://senko.com.ua/ua/products/opovovishchuvach-svitlovyy-m-06

Offline rga

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 322
  • -Receive: 854
  • Повідомлень: 6 523
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
а по стробоскопах, поки знайшов тільки такий варіант:
Щось я дуже не впевнена, що цей оповіщувач можна назвати стробоскопом. 

Offline knjaz

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 48
  • -Receive: 36
  • Повідомлень: 154
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
« Останнє редагування: 25 Січень 2024, 10:56:58 від knjaz »
Lux ex machina / UA

 
Ім'я:     Email: