Автор Тема: Використання ПЛ для живлення споруд цивільного захисту  (Прочитано 730 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Muta

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 41
  • -Receive: 14
  • Повідомлень: 177
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Чи допускається використання ПЛ для живлення споруд цивільного захисту? Чи не треба робити живлення в землі, в кабельній каналізації?
В ДБН В.2.2-5:2023 таких вимог не знайшов крім п.11.6.7 щодо кабельної лінії від ДЕС.

Offline Andrey_ka

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 37
  • -Receive: 28
  • Повідомлень: 101
  • Country: ua
  • Харків... Салтівка
    • Перегляд профілю
    • Awards
Прямої заборони немає, але мій досвід находження в зоні бойових дій говорить, що треба робити живлення в землі, або в кабельній каналізації...

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 360
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
досвід находження в зоні бойових дій говорить, що треба робити живлення в землі, або в кабельній каналізації...
Andrey_ka, ну, тоді і ДЕС не варто залишати на дворі

Offline Andrey_ka

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 37
  • -Receive: 28
  • Повідомлень: 101
  • Country: ua
  • Харків... Салтівка
    • Перегляд профілю
    • Awards
Andrey_ka, ну, тоді і ДЕС не варто залишати на дворі
Так, я повністю згоден... За одним випадком, ДЕС - не є основним джерелом живлення.

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 360
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
ДЕС - не є основним джерелом живлення.
Andrey_ka, тоді і використання ПЛІ - не критичне. І тоді варто додержуватися ДБНом для споруд цивільного захисту, там є вимоги для резервного джерела живлення.

Offline Andrey_ka

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 37
  • -Receive: 28
  • Повідомлень: 101
  • Country: ua
  • Харків... Салтівка
    • Перегляд профілю
    • Awards
Чи допускається використання ПЛ для живлення споруд цивільного захисту?
Якщо я вірно розумів питання, то мова йшла про основне джерело живлення... Сугубо на мій погляд: якщо є можливість "закопати" трассу кабелю, то краще "закопати"... По-перше - це красивіше, по-друге - це надійніше...

Наведу приклад із власного досвіду. Котеджне селище, 2 джерела електропостачання (2 власні ТП), газ на території. Електропостачання (котеджу де ми жили) виконано за магістральною схемою проводом 2х (СІП 4х95)... Перший приліт – мінус ТП1, другий – мінус ТП2, 200м опор разом із сипом, мінус газ. Мороз -10, котедж повністю на електриці, я можу Вам сказати, що було "весело"... Ремонтувати нема кому, газ заглушила аварійка... Тиждень так сиділи, поки не знайшли якийсь кабель і не запитали селище за тимчасовою схемою від ТП міста...

 
Ім'я:     Email: