Автор Тема: СИП с Медью  (Прочитано 1989 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vasiliyod

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
    • Awards
СИП с Медью
« : 23 Серпень 2023, 22:45:21 »
Доброго времени суток. Помогите начинающему электрику. Задача №1. На фасаде здания соеденить СИП 16 мм и монолит медь 25 мм. Планирую поставить металический щит, в нем  автомат (в этом и вопрос!). Как соеденить чтобы был хороший контакт и как соеденить ноли. Задача №2. Монолит медь 25 мм у же в помещении, нужно завести на  автомат. Вопрос в чем, там есть старый ввод, провод заходит на советский автомат, там контакты зажимаются гайкой, Я хочу поменять щиток и поставить автомат по новее по типу ИЕК ва88-32. Но смотрю что там зажимы под отвертку. Какая нагрузка будет, незнаю, будет швейка и баня. Как сделать по уму?

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: СИП с Медью
« Reply #1 : 24 Серпень 2023, 08:52:53 »
1. Якщо достатньо довжини, на ввід автомата приєднати СІП 16, на вихід - мідь 25. Або поставити герметичну коробку ІР65 з такими клемниками на ДІН рейку https://axiomplus.com.ua/klemmniki/product-123642/. Або без коробки використати проколюючі затискачі такого плану https://electrica-shop.com.ua/p20173-prokalivayushchiy_otvetvitelniy_zazhim_dlya_sip_provodov_secheniem_16-95_mm-178_6-35_mm-178_sicame Але краще не робити додаткових з'єднань і виконати перехід з алюмінія на мідь на ввідному автоматі.
2. Встановити наконечники на кабель такого плану https://www.skad.com.ua/nakonechnik_mednyy_lujenyy_kabelnyy_jg-025/ і приєднати до автомата. Наконечники обов'язково обжати за допомогою спец. інструменту!
« Останнє редагування: 24 Серпень 2023, 08:54:47 від CC19 »

Offline vasiliyod

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: СИП с Медью
« Reply #2 : 24 Серпень 2023, 11:01:14 »
В первом случае хотелось бы поставить автомат, а не клемники. Я просто никогда не подключал силовой автомат, вопрос в надежности соеденения, если нагрузка будет по киловат 10 на фазу

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: СИП с Медью
« Reply #3 : 24 Серпень 2023, 11:47:05 »
силові автомати в основному підключаються з допомогою наконечників під опресовку. Берете три наконечкики 16 мм.кв алюмінієві або луджені, три наконечника мідні 25 мм.кв або так само луджені. Ну і додатково по одному такому наконечнику на нульові жили але це залежить від того як ви будете комутувати нульові жили. Через шину чи через якийсь клемник силовий. Надійність з'єднання не викликає питань при виконанні правил монтажу. Тільки треба врахувати щоб наконечники влізли в контакти автомата щоб не прийшлось їх підпилювати. Думаю що автомат в корпусі 100 А буде добре

Offline vasiliyod

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: СИП с Медью
« Reply #4 : 24 Серпень 2023, 20:42:18 »
Спасибо, буду пробовать

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: