Автор Тема: РП-10 кВ на три вводи  (Прочитано 1396 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
РП-10 кВ на три вводи
« : 22 Серпень 2023, 16:03:41 »
Доброго дня. Є стандартне РП-10 кВ радянського зразка з комірками ксо-272 з двома вводами, секційним вимикачем ну все як завжди. Стоїть задача організувати третю секцію шин з третім вводом. Відповідно потрібно встановити додатково ще один секційний вимикач, ввідну комірку, комірку з ТН ну і там одну лінійну. Я з таким стикаюсь вперше тому прошу допомоги хто таке робив. Як нову секцію шин подружити з двома існуючими? Наскільки я розумію це треба влізати в схеми керування існуючих ввідних і секційної комірки? Так? Може хтось поділитись якоюсь козою з подібними рішеннями.
І попутно питання. Чи є можливість в одній комірці сумістити ТН і скажімо секційний вимикач? Бо фізично вже комірка з ТН не влізає в існуюче приміщення.

Offline Andrey_ka

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 37
  • -Receive: 28
  • Повідомлень: 101
  • Country: ua
  • Харків... Салтівка
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: РП-10 кВ на три вводи
« Reply #1 : 26 Серпень 2023, 11:41:42 »
РП-10 кВ радянського зразка з комірками ксо-272 з двома вводами, секційним вимикачем
у комірках роз'єднувачи чи вакуумні вимикачі?

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: РП-10 кВ на три вводи
« Reply #2 : 28 Серпень 2023, 10:00:34 »
у комірках частково масляні вимикачі і частково вакуумнікі (там де був проведений ретрофіт)

Леонід

  • Гість
Re: РП-10 кВ на три вводи
« Reply #3 : 29 Серпень 2023, 15:35:24 »
 Існуючі секції з АВР, чи ручне перемикання вводів? Існуючі ввода робочі, чи робочий і резервний ?Яке призначення третього ввода ?

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: РП-10 кВ на три вводи
« Reply #4 : 24 Листопад 2023, 10:49:29 »
Я такі РП іноді зустрічав.
Зазвичай там 2 основні секції під АВР-ом 10 кВ (на СВ-10 1-2), а 3-я секція або працює окремо (при увімкненому вводі і вимкненому СВ-10 3-2, чи 3-1, дивлячись куди її підключено), або навпаки: ввід №3 вимкено, а СВ від 3 секції увімкнено - і вона де-факто є продовженням 1-ї або 2-ї секції. А 3 ввід вмикаєтсья, тільки коли зникає живлення по 2-м основним.
АВР-10 на 3 вводи і 2 СВ я не зустрічав - теоретично це можливо мабуть зібрати, але схема буде ну дуже складна, тому обмежуються стандартним АВР на 2 вводи та СВ-10 1-2.
Щодо доцільності 3-го вводу. Рішення ІМХО таке собі, хоча треба дивитись на схему живлення РП. Якщо це РП висить тупіком 2-ма з 1-єї ПС, а 3-й ввід - з якоїсь іншої, тоді так, є сенс, але для городських РП - це точно не потрібно, там набагато простіше забезпечити надійність мережевими засобами.

Щодо сумісності ТН та СВ - то точно ні.
Можна спробувати поставити 3хЗНОЛП-10 в комірку СР-10, але то вже треба розмальовувати конструктив комірки, або звертатись на завод.
Дела не всегда обстоят так, как кажется

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: