Автор Тема: Акумуляція електроенергії від сонячної електростанції 250кВт  (Прочитано 1992 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline andery

  • Administrator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 1166
  • -Receive: 573
  • Повідомлень: 3 238
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
У замовник в наявності на територі сонячна електростанція сумарною потужністю панелей 250кВт.
В звязку з дуже частими відключеннями електроенргії стоїть задача акумулювати цю электроенргію для споживання її в часи відключення електрики.
Споживана потужність під час відключення електрики орієнтовно +- 25кВт.
За допомогою чого організувати акумуляцю електренергії яку виробляють сонячні панелі.
В яку сторону дивитись?
До кого звернутись, щоб це все грамотно організувати?

Дякую!

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 360
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
andery, задача майже немає рішення. щоб акумулювати 25кВт на 1 годину треба приблизно 25 акків 100А*г. В зимку сонячних днів майже не має, світловий день короткий, тобто якщо ти купиш 100 аків щоб вистачило на 4 кодини, то потім не зможеш їх зарядити. Втім, якщо аккі заряджати від мережі то чи вистачить перетину кабелю і номіналу відного автомату щоб пропустити не тільки струм від споживачів, але ще й додатковий струм на заряджання. якщо я не помиляюсь гелеві акумулятори на 100 Аг допускають ток заряджання до 30А на 12В

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Згоден з Сугор, дуже дороге рішення буде

andery, Можливо є сенс звернутися: https://www.atmosfera.ua/uk/ , https://alteco.in.ua/ua/ , чи до аналогічних, щоб вони прорахували комерційну пропозицію? А потім, показавши цю суму замовнику, думаю, питання відпадуть... :)

Offline grun

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 106
  • -Receive: 82
  • Повідомлень: 359
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Думаю слід глянути в бік кінетичних накопичувачів енергії, чув, що начебто Ахметов їх впроваджував на своїх електростанціях. Як я зрозумів це якійсь контейнери з багатьма такими кінетичними накопичувачами, які по черзі включаються і віддають енергію

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: