Автор Тема: Частотный преобразователь 220-380 и ТН  (Прочитано 1385 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline вадим78

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 2
  • Повідомлень: 95
    • Перегляд профілю
    • Awards
Дом с отплением тепловым насосом, трехфазный компрессор.

Может есть опыт питания подобного ТН от однофазного генератора через частотный преобразователь 220-380 или насколько это теоретически возможно?

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Бачу дві можливі проблеми:
1. Основна більшість частотників з входом на 220В це бюджетні частотники, в основному, китайського виробництва (що не так і страшно), але вони видають 3ф 220В, і тому з ними нормально працюють двигуни переключивши обмотки з зірки на трикутник, навряд чи це вийде зробити в вашому компресорові. Є також китайські частотники які вміють робити з 1ф 220 - 3ф 380, але це екзотичні екземпляри з аліекспреса. Наскільки мені відомо, відомі бренди не роблять таких частотників, а тому я дуже скептично до них відношуся.
2. Не всі електроприлади коректно працюють зі звичайними побутовими генераторами, чув що не запускаються котли. А у мене звичайна газова плита при підключенні через генератор видає душе неприємний писк.

А тому: в теорії така схема можлива, але на практиці боюсь будуть проблеми підключивши дорогий ТН від дешевого генератора через незрозумілої якості частотник.

Offline вадим78

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 2
  • Повідомлень: 95
    • Перегляд профілю
    • Awards
дякую за відповідь - приблизно так я і розумію
В частотниках 220 на 380 ще додається підвищуючий трансформатор
і ,дійсно - такі пристрої не виробляє жоден світовий бренд. Наразі є китайці , та якісь наші місцеві науково-практичній лабороаторіі ака "кулібін"

просто не хотілося б спалити компересор, але є велике бажання спробовути запустити таку схему



Не всі електроприлади коректно працюють зі звичайними побутовими генераторами, чув що не запускаються котли. А у мене звичайна газова плита при підключенні через генератор видає душе неприємний писк.

переведіть  генератор з режиму ізольовано нейтралі в режим глухозаземленої (тобто заземліть один з виводів генератора)
« Останнє редагування: 31 Жовтень 2022, 19:42:21 від вадим78 »

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
переведіть  генератор з режиму ізольовано нейтралі в режим глухозаземленої (тобто заземліть один з виводів генератора)
Дякую, спробую.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: