Автор Тема: Однофазна лінія ПЛІ-0,22кВ на велику відстань  (Прочитано 1769 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline hi_tech

  • Global Moderator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 321
  • -Receive: 475
  • Повідомлень: 1 490
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Доброго дня.
Згідно ТУ необхідно прокласти ПЛІ-0,22кВ по існуючим опорам від РП-0,4кВ ТП до побутового споживача (Р = 11кВт, U = 0,22кВ). Довжина лінії - 450м.
По розрахунку на втрату напруги СІП4 2х95 мінімум (до 7%).
Розглядаю як варіант використання СІП4 4х50 (2 жили в паралель). Хтось робив так, які +/- ?


Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 360
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
hi_tech, як не мене пагане рішення. Не скажу за СІП, а для звичайних кабелів таке рішення заборонене. На скільки я пам'ятаю нульова жила відрізняється від фазніх. чому не взяти 2х120? А периписати ТУ на 3 фази?

Offline Andrey_ka

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 37
  • -Receive: 28
  • Повідомлень: 101
  • Country: ua
  • Харків... Салтівка
    • Перегляд профілю
    • Awards
hi_tech, як не мене пагане рішення. Підтримую, як варіант можна розглянути використання дроту типу АС-35(50). Або використовувати стабілізатор напруги типу такого OPTIMUM 5000х3. Був такий досвід, експертизу пройшов (АП-35, 1890м, 13,5кВт)
« Останнє редагування: 04 Липень 2022, 18:43:09 від Andrey_ka »

Offline hi_tech

  • Global Moderator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 321
  • -Receive: 475
  • Повідомлень: 1 490
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Сугор, Andrey_ka, дякую.
Буду розмовляти з Замовником внести зміни до ТУ, щоб було 3 фази - це оптимальний як на мене варіант, можна ще збільшити потужність, якщо захоче мінімум 25А чи більше на вводі.
Якщо не погодиться, буду проєктувати СІП4 2х95 або 2х120. ПЛ голими проводами типу АС та зі стабілізатором напруги я думаю ДТЕК не погодить (хоча теж можна спитати). 

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: