Автор Тема: Команда E.NEXT відзначає День Єднання України  (Прочитано 139 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн E.NEXT

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 0
  • -Receive: 7
  • Сообщений: 311
    • Просмотр профиля
    • Awards
Шановні, Українці!

Вітаємо вас з особливим Святом — Днем Єднання українського народу! Для E.NEXT цей День означає цілісність та неподільність. Тож нехай цей урочистий день утвердить нас у єдності та патріотизмі, додає кожному наснаги працювати задля блага нашої країни та добробуту наших людей.

Україна — сильна незалежна та перспективна Держава, а коли улюблена робота допомагає державі рости та розвиватися — це найкращий стимул бути частиною Команди. Щороку ми дедалі більше зміцнюємо лідерські позиції на ринку електротехніки, надаючи клієнтам надійні продукти. Для нас це сталий показник якості та впевненості у наступному кроці.

Лідерські позиції E.NEXT — важливий доказ розвитку бренду, цілісності Держави та вірного руху Команди. Використовуючи найсучасніші технології в роботі, ми разом досягаємо поставленої мети, задаємо тренди на ринку електротехніки та щодня рухаємося вперед!

Дякуємо кожному учаснику Команди за відданість справі та Батьківщині, подяка мудрим лідерам за мотивацію та натхнення у роботі. Результати E.TEAM — наша свобода, наша вірність улюбленій справі та Україні.

Разом ми сила, друзі!


Саме E.NEXT зібрав Колектив найталановитіших українців, яких об'єднує бажання підкорювати нові вершини, розвиватися та досягати поставлених цілей!

Кропітка робота, спільне бачення майбутнього та ініціативність E.TEAM — це головна сила E.NEXT. Будуючи процвітаючу державу для нас та наших нащадків, ми несемо українські традиції у серці, залишаючись відданими своїм принципам та амбіціям.

Ми використовуємо інноваційні методи в досягненні поставлених цілей та прагнемо зробити наступний крок на шляху до розвитку, використовуючи знання та досвід. Нами рухає віра в Україну та Компанію! E.NEXT — сильний гравець, який не шукає виправдань, засуджуючи конкурентів, а береться за складні завдання, надаючи сміливі рішення.


Будьте вірні своїм ідеалам і принципам, любіть себе, поважайте свій вибір і вибір оточуючих вас людей, і пам'ятайте, що немає нічого неможливого, а всі кордони і бар'єри існують лише в нашій голові.

Зі святом!

The future is E.NEXT

Новина на сайті компанії E.NEXT: https://enext.ua/uk/press/news/Komanda-E-NEXT-otmechaet-Den-edineniya-Ukrainy/

 
Имя:     Email:     Я не спамер