Автор Тема: Захист мереж 10кВ. Який максимальний струм можна передати?  (Прочитано 2215 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
З захистом мереж 10кВ не мав справи, а тому прошу допомоги.
Є кабельна лінія ААБл-3х150 від РП-10кВ до КТП. Існуюче навантаження на кабель 165А. В РП-10кВ стоїть вакуумний вимикач в якому виконується двоступеневий захист: струмова відсічка - Ісв=8450А та максимальний струмовий захист - Імсз=520А. В КТП також стоять вакуумні вимикачі, але налаштувань захисту не знаю. Тривало допустимий струм на даний кабель - 246А. Який максимальний струм можна передати по даному кабелю за умови переналаштувань захисту Імсз та селективності?
Потужності в РП-10 достатньо, втрати напруги в кабелі незначні.
 
« Останнє редагування: 07 Серпень 2021, 10:59:40 від CC19 »

Offline rooobert

  • **
  • Thank You
  • -Given: 6
  • -Receive: 1
  • Повідомлень: 41
    • Перегляд профілю
    • Awards
Я бы взял длительно допистимый ток на кабель с поправочным коеф. 0.9, и это значение принял за максимальный ток который могу передать

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
с поправочным коеф. 0.9
Що за поправочний коеф 0,9?
Чи вірно я розумію, що струм перевантаження в мережах 10 (6) кВ нічим не обмежують?

Offline rooobert

  • **
  • Thank You
  • -Given: 6
  • -Receive: 1
  • Повідомлень: 41
    • Перегляд профілю
    • Awards
0.9 это температурный коеф, 1.0- берут когда кабель в земле лежит при темп.15 град.  т.е. идеальные условия - которые не всегда соблюдаються, поэтому я бы взял с коеф 0.9 в справочниках поищите и пуе. + так кабель дольше прослужит если не будет на 100% загружен.
По поводу регулирования мощности - так вы проект даете со всеми расчетами потерь по свему участку сети начиная с ТП в голове, если у вас перегруз так вам и не дадут подключиться

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: