Автор Тема: Повноваження інженера- проектувальника  (Прочитано 685 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Djoni

  • *
  • Спасибо
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Сообщений: 1
    • Просмотр профиля
    • Awards
Інженер-проектувальник якої спеціалізації має право проектувати блискавкозахист? Чи обов'язково потрібні (якщо потрібні) спеціальні дозволи?
Сам я проектант за напрямом "інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму (БЕ ЗШ)". Кажуть, блискавкозахист передали електрикам. Чи не підкажете документ?

Оффлайн rga

  • ******
  • Спасибо
  • -Given: 309
  • -Receive: 827
  • Сообщений: 6 421
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Кажуть, блискавкозахист передали електрикам. Чи не підкажете документ?
Просто изменился статус молниезащиты в ДБН В.2.5-56 "Системи протипожежного захисту".
Если ДБН В.2.5-56:2014 молниезащита позиционировалась как СПЗ (п.6.1), то с вводом Изменения 1 она перешла в раздел: "Інженерні системи та технологічне обладнання, які не входять до складу СПЗ, але з СПЗ функціонально пов’язані:" (п.6.1) наравне с лифтами, противопожарными дверьми, воротами и даже с противопожарным водопроводом.

Оффлайн iop

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 147
  • -Receive: 26
  • Сообщений: 280
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards

 

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 150 дней.
Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему.

Имя:     Email:     Я не спамер