Автор Тема: Активний фільтр SINAF — як фахівці ENEXT-Україна вирішили проблему якості мережі  (Прочитано 325 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн E.NEXT

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 0
  • -Receive: 7
  • Сообщений: 221
    • Просмотр профиля
    • Awards
У одного з партнерів Компанії, що експлуатує офісно-складський комплекс у Києві, регулярно виникали збої в системі управління вентиляцією та обігрівом, побудованій на базі частотно-регульованого приводу.

Щит управління вентиляцією та обігрівом підприємства

Фахівці ENEXT-Україна провели обстеження об'єкта та з'ясували причину проблеми: нею виявився високий рівень гармонійних складових струму та напруги в мережі підприємства. При цьому, незважаючи на наявність індивідуальних вхідних дроселів на кожному частотному перетворювачі і роздільному трансформаторі на живленні ПЛК, керуючому всією системою, збої відбувалися саме в системі управління і саме по живлячому кабелю. Крім того, спектр значимих (більше 10%) гармонійних складових струму включав до себе всі непарні гармоніки з 3-го по 21-ю.

Спектр гармонійних складових струму в навантаженні. Скріншот панелі HMI активного фільтра SINAF-2.0

Таким чином, з урахуванням виявленої картини було прийнято рішення встановити на об'єкт активний фільтр серії SINAF-2.0 виробництва нашого багаторічного партнера у сфері компенсації реактивної потужності та підвищення якості електроенергії — іспанської компанії LIFASA.

Активні фільтри SINAF мають не тільки функцію фільтрації та пригнічення гармонік (і повну і вибіркову), а і функції корекції коефіцієнта потужності та балансування струмів фаз трифазних систем зі змішаним однофазним та трифазним навантаженням.

Спектр гармонійних складових струму на вводі об'єкта до встановлення фільтра

Спектр гармонійних складових струму на вводі об'єкта при роботі фільтра

Активний фільтр SINAF на об'єкті

Новина на сайті компанії E.NEXT: https://enext.ua/uk/press/news/Aktivnyy-filtr-SINAF-kak-spetsialisty-ENEXT-Ukraina-reshili-problemu-kachestva-seti/

 

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 150 дней.
Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему.

Имя:     Email:     Я не спамер