Автор Тема: Высота установки ППКП  (Прочитано 424 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

СашаК

  • Гость
Добрый день!
Не могу найти на какой высоте устанавливать ППКП  :( (заказчик требует нормы)
Когда-то давно было от 1,7 до 2,4м от уровня пола, а сейчас? На любой удобной высоте?

Оффлайн rga

  • ******
  • Спасибо
  • -Given: 193
  • -Receive: 660
  • Сообщений: 5 206
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Когда-то давно было от 1,7 до 2,4м от уровня пола, а сейчас? На любой удобной высоте?
Сейчас ограничения не прописаны нигде. Только здравый смысл.

СашаК

  • Гость
Благодарю :)

Оффлайн Otter

  • *
  • Спасибо
  • -Given: 3
  • -Receive: 4
  • Сообщений: 25
    • Просмотр профиля
    • Awards
Когда-то давно было от 1,7 до 2,4м от уровня пола, а сейчас? На любой удобной высоте?
Сейчас ограничения не прописаны нигде. Только здравый смысл.
Згідно п. 6.7.1 ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2009 «Системи пожежної сигналізації та оповіщування» прилад приймально-контрольний пожежний ППКП має бути розташований так щоб:
a) індикація та елементи керування були легкодоступні для підрозділів пожежної охорони та осіб, відповідальних за експлуатацію будівлі;
b) освітлення дозволяло легко розглянути і прочитати марковання та візуальну індикацію;
c) рівень фонових шумів дозволяв почути звукову сигналізацію;
d) навколишнє середовище було чисте і сухе;
e) імовірність нанесення механічних ушкоджень устаткованню була низька;
f) ризик пожежі був низьким, а саме місце розташування контролювалося, щонайменше одним пожежним сповіщувачем у межах цієї системи.
ППКП бажано розміщувати в приміщенні, де постійно перебуває персонал.
Якщо за практичними міркуваннями ППКП треба розташовувати у приміщенні, що не відповідає вищезазначеним вимогам d), e) та f), то треба передбачати спеціальні заходи для захисту устатковання.
Згідно п. 3.17 ВСН 25-09.68-85  Монтаж прийомо-контрольних пристроїв і сигнально-пускового обладнання повинно виконуватись в спеціально виділених приміщення на столі, стіні або конструкції на висоті не меньше ніж 1,5 м від рівня підлоги.
« Последнее редактирование: 16 Март 2018, 15:25:33 от Otter »

 

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 150 дней.
Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему.

Имя:     Email:     Я не спамер