Автор Тема: п. 1.5.17 ПУЭ. Опечатка?  (Прочитано 742 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн SinSilence

  • ***
  • Спасибо
  • -Given: 27
  • -Receive: 21
  • Сообщений: 159
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму II степени - на форуме 2-3 года
    • Просмотр профиля
    • Awards
В моем варианте ПУЭ есть такое:
"1.5.17.  Дозволено  застосовувати  трансформатори  струму із  завищеним коефіцієнтом трансформації (за умов електродинамічної та термічної стійкості або захисту шин), якщо:
-   в разі застосування трансформаторів струму класу точності 0,5S за макси­мального навантаження в точці обліку струм у вторинній обмотці трансформатора струму складатиме не менше ніж 40% номінального струму лічильника, а за міні­мального навантаження -  не менше ніж 5%;
-   в разі застосування трансформаторів струму класу точності 0,2S і 0,5S за максимального навантаження в точці обліку струм у вторинній обмотці трансфор­матора струму складатиме не менше ніж 20% номінального струму лічильника, а за мінімального навантаження -  не менше ніж 1%."

Если не опечатка, то как проверить ТТ 0,5S?

Оффлайн Андрюха РЗА

  • ******
  • Спасибо
  • -Given: 297
  • -Receive: 442
  • Сообщений: 3 336
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: п. 1.5.17 ПУЭ. Опечатка?
« Ответ #1 : 23 Октябрь 2015, 10:36:27 »
SinSilence, Это не только в Вашем варианте ПУЭ. :)))
ИМХО - опечатка. либо нужно убрать s в первом пункте, либо 0,5s - во втором.
ИМХО - первый вариант.
Дела не всегда обстоят так, как кажется

 

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 150 дней.
Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему.

Имя:     Email:     Я не спамер