Последние сообщения

Страниц: [1] 2 3 ... 10
1
Біла ванна - такий бетон
Як це буде називатися згідно до вітчизняних норм?
2. Можна і треба. Лише належить знати, як з’єднати між собою прути риштунку залізобетону, аби воно витримало проходження струмів блискавки без пошкоджень.
Стари норми (ДСТУ-38, РД, та ті що були ще раніше), типові проєкти, стверджують що досить з"язати дротом, закладні вироби з"єднуються зварюванням.
Якщо фундамент потребує гідроізоляції - поцинкована сталь не витримає корозійної дії.
hmmmm дивно, за звичай, на скільки я знаю, звичайна не поцинкована арматура у бетоні якось не дуже сильно кородує вне залежності від того яка гідроізоляція. Ще більше дивує те що наявність гідроізоляції приводить до корозії
2
1.
Біла ванна - такий бетон, що не пропускає воду з ґрунту далі, ніж на певну глибину. За допомогою деяких "хитрощів" можливо ввести крізь білу ванну провідник досередини споруди НИЖЧЕ рівня ґрунтових вод.
Чорна ванна - гідроізоляція підземних частин будівельних конструкцій, яку ми найчастіше спостерігаємо (бітумізовані плівки і стрічки). Крізь чорну ванну нічого герметично пропустити не вдається - лише ВИЩЕ рівня ґрунтових вод.
Повністю закритий - оточений знизу і з боків профільованими мембранами та/або теплоізоляцією. Струм з бетону до ґрунту крізь такі покриття не проходить.
Закриті капіляри - бите скло, намитий пісок і т. ін., яке не може утримувати у собі вологу.

2. Можна і треба. Лише належить знати, як з’єднати між собою прути риштунку залізобетону, аби воно витримало проходження струмів блискавки без пошкоджень.

Якщо фундамент потребує гідроізоляції - поцинкована сталь не витримає корозійної дії. Або будувати в іншому місці, або неіржавна сталь. Що дешевше.
3
Walther / PROCON ONE TOUCH - інноваційна техніка з’єднань
« Последний ответ от kaplina 18 Июнь 2019, 11:40:41  »
PROCON One Touch - Новинка у багатополюсних роз'ємах Walther-Werke

Спеціально розроблені для зручного маніпулювання в обмеженому просторі, що часто зустрічається, наприклад, в машино- та верстатобудуванні, в центрах обробки даних або Event-індустрії.

Нові корпуси поєднали в собі міць - алюмінієвий корпус із рівнем захисту IP 54, та інноваційну систему блокування нової серії силових роз'ємів NEO.
Настінні і панельні корпуси з’єднуються з відповідною частиною внутрішнім пружинним механізмом - простим рухом, однією рукою.
Громіздка запираюча скоба - відсутня, корпуси можна розташовувати щільно один до одного, що відповідає всім ергономічним умовам!

На вимогу клієнтів, роз’єми можуть поставлятися в комплекті з кабелем, включаючи протоколи випробувань. Отже, за місцем залишається тільки їх підключити :).

Більше інформації тут>>
4
Трунковский Л.Е. Электромонтер по эксплуатации промышленных электроустановок.djvu

В книге приведены сведения о производстве и распределении электроэнергии, схемах и чертежах электроустановок и наиболее распространенных электроматериалах, описано устройство различных видов электрооборудования промышленных предприятии. Основная часть книги посвящена вопросам надзора и ухода за промышленным электрооборудованием и основам электромонтажного дела.
5
Трунковский Л.Е. Электромонтер по эксплуатации промышленных электроустановок.

http://eom.com.ua/index.php?action=downloads;sa=view;down=3766
7
Устройство этажное распределительное многоящичное (УЭРМ) в dwg.

http://eom.com.ua/index.php?action=downloads;sa=view;down=3765
8
1. Белых Б.П. Электропривод и электрификация открытых горных работ.
9
1. АВР. Каталог решений от ЕКF, 2019г.
2. Строганов А.А. Основы проектирования электрооборудования зданий и сооружений.2001г.
10
1. Системы автоматизации. Промышленные сети. Каталог СВ Альтера 2019г.
2. Биткин И.И. Релейная защита и автоматика систем электроснабжения. Руководство по решению задач.
Страниц: [1] 2 3 ... 10