Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.

Сообщения - Slawikvap

Страниц: [1] 2 3 ... 16
1
Нові можливості виконання електричних розрахунків в програмі Електра - https://www.facebook.com/electra.program/videos/202387737367590/

2
Тут на сайті можна поспілкуватися з розробниками ДБН В.2.5-23-2010 ?

3
1.Данные мощности необходимы для правильного определения падения напряжения  на самом удаленном электроприемнике магистрали  (с учетом расчетных нагрузок на разных участках и разных сечений питающих линий и ответвленний)

В цьому дещо є, але рахувати потужності за різними таблицями та різними формулами для різних ділянок однієї і тієї ЛЕП, при чому для останніх ділянок взагалі доводиться рахувати для одного різновиду відносячи споживачі до якогось виду. А відповідність між таблицями для видів і різновидів м'яко кажучи не дуже. От і виходить що на наступних ділянках розрахункова потужність більша за потужність в попередніх. ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ!!! 

4
2.Часто на протяженных линиях ВЛИ в их конце не обеспечивается требуемая отключающая способность и термическая устойчивость. Тогда в проектах предусматривается установка на опоре/опорах  дополнительных предохранителей с меньшими уставками относительно принятых в ТП. Они выбираются по нагрузке оставшихся участков линии.
Це зрозуміло... Про це я і говорив. Потужність приводиться для перевірки лінії або для вибору автомата(запобіжника).

5
Теоретически правильно,- по каждому участку согласно ДБН с учетом меняющегося  количества электроприемников.

Але ж це абсурд:
1. У всіх формулах в ДБН потужність приводиться до шин ТП або до лінійного автомата, а не до конкретної опори.
2. Отримана потужність згідно формул ДБН є максимально можлива і по ній вибирається номінал автомата та переріз СІПа (проводу); що треба вибирати по потужності приведеній до якоїсь опори і взагалі для чого її приводити - не знаю.
3. Порахована максимальна потужності складається з потужностей всіх споживачі (ділянки) з відповідним коефіцієнтом. І якщо припустимо останній споживач бере свою повну питому потужність то в даний момент часу інші споживачі будуть брати меншу потужність, і відповідно до останнього споживача прийде більша напруга.

6
Це зрозуміло. А для визначення навантаження по ділянках на лінії навантаження один раз рахуєте по ДБН чи кожного разу як змінюється кількість ділянок?

Ну і, ніхто не хоче на дану тему поспілкуватися???

7
Окремо по кожній лінії з врахуванням навантаження і довжини .
Це зрозуміло. А для визначення навантаження по ділянках на лінії навантаження один раз рахуєте по ДБН чи кожного разу як змінюється кількість ділянок?

8
Колеги!!! Хто, як рахує втрати напруги по ділянках на масиві ???

11
Перевірка чутливості автоматичного вимикача до струму КЗ в кінці ЛЕП-0,4кВ

12
Скиньте пожалуйста программу на sasha86net@gmail.com. На данный момент ссылки для скачивания не работают? Может кто успел скачать.

Програма платна. Пишіть на: elvap@ukr.net

13
А где я могу скачать эту прогу? Все ссылки пишут, что файл не найден( . Буду очень благодарна!  Спасибо!  :thumbsup:

https://proelek.jimdo.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82/

15
я должен в отдельности каждый этаж пересчитать под определенную удельную нагрузку для данного типа помещений?

Так. Після чого звести до шин ВРП з коефіцієнтами різночасності максимумів.

Страниц: [1] 2 3 ... 16