Thank You Posts

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.

Сообщения - Evgen Koc

: 13 Июль 2018, 16:33:01 1 Слаботочные сети / Пожарная сигнализация / Re: Обережно, фальсифікат!

Розглядаючи документи виробників, якими вони підтверджують відповідність своєї продукції, варто брати до уваги судження того, у чиєму веденні знаходяться відповідні НД з СПЗ (лист у додатку).

: 06 Март 2018, 19:25:34 2 Слаботочные сети / Обсуждение "пожарных" норм / Re: Об отмене сертификации

КОРИСНІ РЕСУРСИ ДЛЯ ВІДСЛІДКОВУВАННЯ ПЕРЕБІГУ ПОДІЙ Study

Реєстр акредитованих Органів Оцінювання Відповідності (ООВ) - https://naau.org.ua/reyestr-akreditovanix-oov/

Спеціальні вимоги до призначених органів з оцінки відповідності згідно з технічними регламентами (модулі оцінювання відповідності) - https://naau.org.ua/zagalnyj-dokument-naau-spetsialni-vymogy-do-pryznachenyh-organiv-z-otsinky-vidpovidnosti-zgidno-z-tehnichnymy-reglamentamy/

: 29 Декабрь 2017, 11:17:50 3 Слаботочные сети / Пожарная сигнализация / Re: Обережно, фальсифікат!

Співчуваю, що на Вашому шляху траплялися такі "спілки та організації". Звертаю Вашу увагу на можливості, передбачені нормативними документами для "фізичної ... особи, яка має безпосередній інтерес щодо діяльності у сфері стандартизації" (а на цьому обговоренні зійшлися якраз небайдужі і обізнані).
ДСТУ 1.14:2015.
5.7 Якщо будь-яка фізична або юридична особа, яка має безпосередній або опосередкований інтерес щодо діяльності у сфері стандартизації та/або застосування її результатів або ТК, не згодні з рішеннями, діями чи бездіяльністю національного органу стандартизації (далі – НОС), зокрема які стосуються питань створення, діяльності та припинення діяльності ТК, вони мають право податі апеляцію відповідно до Положення про комісію з апеляцій, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 09.02.2015 № 103, зареєстрованим в Мін’юсті 23.02.2015 за № 208/26653 та Порядку розгляду апеляцій комісією з апеляцій, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 09.02.2015 № 103, зареєстрованим в Мін’юсті 23.02.2015 за № 209/26654.
       Тобто, існує унормована можливість втручання у діяльність сфери стандартизації не лише "членам", що здатні пред"являти "документи", але й будь-якої фізичної особи. Якщо справа йде до повномасштабного ринкового контролю на підставі затверджених технічних регламентів, то дуже важливо, аби нормативна база відповідала тим принципам збалансованості, які задекларовано у цитованому напередодні ЗУ "Про стандартизацію".
        На завершення цого пасажу пропоную поглянути на задеклароване у вищецитованому ДСТУ широчезне представництво у технічних комітетах - для урівноваження впливу виробників продукції та послуг (на чиї гроші і передбачено Законом провадження цієї самої діяльності):
9 ЧЛЕНСТВО В ТК
9.1 До роботи в ТК залучаються уповноважені представники органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та їх громадських об’єднань, організацій роботодавців та їх об’єднань, наукових установ та навчальних закладів, науково-технічних та інженерних товариств (спілок), громадських організацій споживачів (об’єднань споживачів), інших громадських об’єднань, професійних спілок, провідних науковців і фахівців.

 

: 27 Декабрь 2017, 13:42:29 4 Слаботочные сети / Пожарная сигнализация / Re: Обережно, фальсифікат!

Ой, незадачка получилась - алайовский кабель, значит, по словам официального представителя ОBO Bettermann на Украине, не совместим с коробками OBO -  E30, E90 DIN 4102 Part12 ихнего же производства!
Firetuf, прошу пояснити, на чому грунується це Ваше твердження. До того ж, вимагаю змінити тон Ваших текстів. Якщо Ви не володієте нормальним технічним лексиконом та не знайомі з правилами хорошого тону, мені шкода форуму проектувальників, на якому надалі звучитиме брудна лайка замість корисної та виваженої інформації.

: 08 Сентябрь 2017, 22:57:37 5 Проектирование / Молниезащита и заземление / Re: Уровень молниезащиты здания пожарной части

Чем лучше защитить вторую? Прикрепить штырь на другой стороне здания и соединить тросом со штырем на трубе? Или лучше распределить на крыше сетку?
- прокласти сталевий провідник 8 мм гребенем покрівлі (та під краями покрівлі, якщо ринштока немає, або він неметалевий);
- влаштувати 4 доземних провідники;
- на івері та на кутах країв покрівлі випустити стрижні 700 мм під кутом 45 градусів, зробивши їх з того ж таки провідника;
- зробити кільцевий уземлювач, до якого приєднати доземні провідники та трубу, яку перетворено на блискавкоприймальну щоглу.

: 31 Март 2017, 14:53:57 7 Слаботочные сети / Пожарная сигнализация / Re: Обережно, фальсифікат!

еще чуть-чуть уточнить - с какими типами кабелей были проведены испытания?
Я виклав усю інформацію щодо виробників кабельної продукції, з якою проводилися випробування несних систем OBO BETTERMANN, що була у моєму розпорядженні. Там відсутні докладні відомості щодо типів кабелів. Якщо це так важливо для вирішення практичних питань влаштування ліній Р30/Р90 у нас в Україні, я спробую вислати запит до Німеччини.

: 23 Март 2017, 10:49:02 8 Слаботочные сети / Пожарная сигнализация / Re: Обережно, фальсифікат!

Шановний Firetuf, гадаю, що на цій темі Вас, без сумніву вважають за добре інформованого та кваліфікованого спецаліста. Подані матеріали щодо світових виробників гнучких кабелів взято з відкритих джерел. Сподіваюся, що наші проектувальники та монтажники з вдячністю ознайомляться з додатковими документами та Вашими висновками :thumbsup:, якщо Ви знайдете час та можливість вивчити ці матеріали більш докладно та викласти результати на нашому форумі.

До викладених повідомлень можу лише додати, що:
- турецький виробник позиціонує продукцію, як таку, що відповідає DIN VDE.
- решта виробників дійсно працює за національними нормами своїх країн.
- застосування їхньої продукції в Україні, насправді, потребуватиме оформлення у нас сертифікату відповідності.
- найтонший з іноземних вогнестійких кабелів має переріз 0,14 мм.

Щодо "ОБО Беттерманн Україна". Сертифікати на Р30/Р90 з несними системами OBO BETTERMANN було отримано в Україні з живильними кабелями, для яких гнучкість не була актуальною.

: 20 Март 2017, 14:32:11 9 Проектирование / Молниезащита / Re: молниезащита жилого дома

1. Забудьте та відкладіть у історичне минуле ВСН.  hmmmm Скачайте переклад стандартів серії 62305 на сайті УСПТБ (розділ "Новини"). Study Ваш випадок з антенами представлено на Рис. Е.32а та Е.32b. 3. Будь-які ізолятори між провідниками LPS та металом покрівлі (навіть пластикові тримачі) призведуть лише до небезпечного іскріння. Тому ставте металеві. 4. Про ізолювання Вам доведеться потрубуватися, влаштовуючи захист антен.  :slap:Належить опанувати методику розрахунку роздільної відстані s. 5. У стандарті 62305-3 є вказівки щодо того, які надбудови покрівлі можна не захищати (як для струмопровідних, так і для діелектричних надбудов). 6. Не забудьте про систему еквіпотенційних сполучень блискавкозахисту (ЕВ) та координовану систему SPD.
З побажаннями успішного завершення Вашого проекту та сподіваннями на безпеку для мешканців 2-поверхового будинку від грозової діяльності. :thumbsup:

: 17 Март 2017, 09:49:40 10 Слаботочные сети / Пожарная сигнализация / Re: Обережно, фальсифікат!

всем органам звонит чтоб не сертифицировали Дортмунд,
Дуже цікаво, як на це реагують органи, які мають діяти відповідально, у межах своїх повноважень та з дотриманням вимог нормативних документів. Адже нелегко так швидко перейти від Сталіна (через Брежнєва, Андропова, Черненко, Кучму ... , через епоху дикого накопичення капіталу) до сьогодення між совком та Європою.

: 13 Март 2017, 17:01:43 11 Слаботочные сети / Пожарная сигнализация / Re: Обережно, фальсифікат!

Але ж максимальна температура СТР дійсно є не меншою, ніж 750 за Цельсієм. Якби там було зазначено "до 750", тоді Ваше зауваження було б слушним.

: 10 Январь 2017, 23:58:02 12 Проектирование / Молниезащита / Re: ДСТУ EN 62305. Проект ідентичного перекладу у вільному доступі.

Остаточної сили цей переклад набуде разом з відміною 38-го ДСТУ (як це зазначено у плані національної стандартизації). Проте ДСТУ EN 62305:2012 продовжує бути національною нормою України (без перекладу, мовою оригіналу). Так що тепер цілком можливо використовувати багато чого з цього стандарту, маючи під рукою цю першу версію ідентичного перекладу для адекватного розуміння англійського тексту. Особливо це стосується технічних рішень, наведених у рисунках, а також даних з таблиць. Сподіваюся, що у контролюючих осіб та експертів буде тепер менше заперечень та зауважень до тих проектів, які виконано за цим ДСТУ EN.
Окрім того, досвід застосування проекту перекладу може показати ті місця у тексті, щодо яких немає єдності у розумінні і які потребують редагування або національних приміток. Якщо Україна й надалі продовжить рух у напрямку гармонізації технічного регулювання з рештою розвинутого суспільства, за 4-5 років перекладів буде все менше й хочеш-не-хочеш, а доведеться працювати з оригінальними текстами.

: 31 Декабрь 2016, 15:33:35 13 Проектирование / Молниезащита / ДСТУ EN 62305. Проект ідентичного перекладу у вільному доступі.

Шановні проектувальники, монтувальники та експерти!

Технічний комітет стандартизації ТК-315 приготував для вас новорічний подарунок "під ялинку". beer
На сайті УСПТБ від учора доступні для скачування проекти ідентичних перекладів двох стандартів EN серії 62305 Блискавкозахист.
- ДСТУ EN 62305-1:201Х Блискавкозахист. Загальні положення
- ДСТУ EN 62305-3:201Х Блискавкозахист. Фізичні руйнування будівель (споруд) та небезпека для життя
http://www.usptb.org/uk/novini/111-proekti-identichnogo-perekladu-standartiv-z-bliskavkozakhistu-protokol-tk-315.html

ТК-315 очікує на ваші коментарі, зауваження та доповнення, які буде враховано за приготування 2-ї версії тексту перекладу.

Тим, у кого виникатимуть питання із застосуванням деяких українських слів, пропоную звертатися до міні-словничка у нашому файловому архіві http://eom.com.ua/index.php?action=downloads;sa=downfile&id=3272

: 11 Декабрь 2016, 13:00:19 14 Слаботочные сети / Пожарная сигнализация / Re: Обережно, фальсифікат!

Чи не виходить так, що лише А.П.Пушкар намагається покласти край злочинній діяльності "підіпільних" кабельних заводів. У той час, як решта лише тихо спостерігає, розуміючи, що все (як і раніше) закінчиться тихо і спокійно. Не так сталося, коли великі імпортери проштовхували обмеження $28 на ввезення фізособами товарів на мітну територію України. Громада стала дибки й лоббі відступило. Вчора, на конференції УСПТБ (деякі і йому монополізм закидають) А.П.Пушкар розповідав, як українські кабельники виконали усі вимоги щодо впровадження технічного регулювання у своїй галузі. Створили власні лабораторії та власним коштом акредитували їх на європейському рівні. Понад 100 стандартів EN щодо кабельної продукції було прийнято за їхнього подання в Україні методом визнання на заміну ГОСТів. То Ви й досі гадаєте, що після всього цього вони все так і дозволять спустити? Триває важка боротьба з совком за цивілізовані умови роботи. Відміняються десятки недолугих постанов, ведеться моніторінг їхньої дієвості, дається оцінка авторам цих опусів. Громадські об'єднання вже здатні зупиняти прийняття державних актів без урахування громадсьої думки. Будьмо ж щирі самі з собою. Якщо у когось не вистачає пороху, аби стати до лав тих, хто прокладає шлях прогресу, то нехай він собі сидить тихо й не робить нам песимістичних прогнозів. Марно намагатися щось пояснити тому, хто зневірився остаточно й тихо склав лапки. Бо нам час до нових справ. І перемог.

: 15 Сентябрь 2016, 14:58:57 15 Проектирование / Молниезащита / Другий альбом технічних рішень з блискавкозахисту від "OBO Bettermann"

 http://eom.com.ua/index.php?action=downloads;sa=downfile&id=3186
    До уваги проектувальників та монтувальників пропонується 2-ге видання технічних рішень щодо влаштування систем захисту від блискавки. Системи перехоплення зі стрижнями та щоглами, системи доземних провідників. Приклади використання природних елементів будівель (споруд) у ролі перехоплювачів та доземних провідників. Ізольовані системи перехоплення зі склопластиковими траверсами та з використанням спеціального кабелю OBO-isCon та щогл з ізолювальними вставками. Конструктивні вузли фундаментних уземлювачів та елементів системи еквіпотенційних сполучень блискавкозахисту.
    Для проектувальників, які використовують продукцію "OBO Bettermann", надаються також файли DWG. У заявці просимо зазначати сторінку каталогу.
Страниц: [1] 2 3 ... 5