Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Andrey_ka

Сторінок: [1] 2 3 ... 13
1
а де взагалі реально використовується те переносне освітлення на пониженій напрузі?
Як раз у оглядових ямах, і то інколи... А там де потрібно по нормам ставити ЯТП - вже давно використовують світлодіодні світильники (налобні, чи як вони звуться) с АКБ, набагато зручніше

2
Це про трансформатори 220/220 В, 50 Гц. Коли там треба розетка 220 В - то трансформатор треба індивідуальний.
це ще з часів царя Гороху, пережиток минулого...

3
Так скільки потрібно розділових трансформаторів( по кількості розеток -абз2, чи один-абз.3) ?
Скільки треба, стільки і чіпляйте, тут ключове: "від індивідуального трансформатора"... Не треба на кожну розетку ставити окремий трансформатор

4
ВБН В.2.2-45-1-2004
ЛИНЕЙНО-КАБЕЛЬНЫЕ СООРУЖЕНИЯ
ВБН В.2.2-45-1-2004 - Недіючий
Новий документ: ГБН В.2.2-34620942-002:2015

5
Але при цьому саме КЗ не буде відключене так як воно перед вимикачем і відключене може бути тільки вимикачем в голові живлячої лінії. Правильно?
Правильно

6
Хто може пояснити, що мається на увазі під тими штриховими лініями
теж цікаво, а якої серії ці комірки? КСО319, КСО373 цього зв'зку немає...

7
Роблю так. Питань ні у кого не виникало
Дякую за відповідь, а ПЗВ не повино бути номіналом вище за автоматичний вимикач? 

8
Доречі, перед лічильником має стояти двох полюсний вимикач навантаження (або автомат) для можливості безпечного зняття лічильника 
Дякую за зауваження, врахую цей факт в наступних проєктах.
Вчора відисался експерту, подивимось, що скаже... Ругатися не буду - скаже убрати ПЗВ, уберу. Це вже його відповідальність ))).
P.S.
Хоча, даже в сра***ной рашке вже прийняли, в обов'язковому порядку, ставити диференційні автоматичні вимикачі із захистом від дугових замикань, або ПЗДП... В Европі також поширіна практива встановлення даних пристроїв.

9
Дуже дивно, але с таким рішенням той же самий експерт погодився )))

10
З.І. Єдине питання по автомату, Ваш ОСР погоджує його встановлення після приладу обліку? Чому не викинути вимикач навантаження, та не перенести автомат на його місце?
Гарна ідея, може так і зроблю, дякую

11
. Єдине питання по автомату, Ваш ОСР погоджує його встановлення після приладу обліку? Чому не викинути вимикач навантаження, та не перенести автомат на його місце?
Так, погоджує, але требує опломбувати...

автомат гарантовано спрацьовує на кз
так я ж отом же, в мене намає впевненості в правільності моїх розрахунків, так як немає даних о живлячої мережі, перевірити 100% спрацювання автоматів захисту немає можливості...   

12
Яке співвідношення струму к.з. до номіналу автомата?

Як яке? пряме, якщо це модульна серия та деякі автомати, в яких номінал електромагнітного розчеплювача залежить від Ін.  Припустимо поширений автомат на 16А та 25А з хар. С, 5-10 Ін, він повинен спрацювати при струмі к.з від 80-до 160А, а 25А - вже 125А-250А, і так далі.

будівля ж не дерев'яна?
В нас що, тільки дерев'яні горять?
Навіщо тоді проектувати пожежегасіння, пожежний водопровод, гідранти, пожежні відсіки і т.д...

P.S. у суперечці народжується істина! Цікава думка кожного!

13
якась дурня. Напиши в відповіді на зауваження "З зауваженням не погоджуюсь. В діючих номах (ДБН-23) немає заборони використовувати кабели 0,66кВ"
Та я це розумію, що скажешь, такі в нас "експерти", но мені ГІП сказав не ругатися, тому відповів лагідно (може кому пригодиться):

"Зауваження прийняте частково:
Після ретельного перегляду ПУЕ, ДБН В.2.5-23:2010, ДНАОП 0.00-1.32-01,
ДСТУ Б В.2.5-82:2016, я не виявив конкретного пункту, який би прямо, або побічно забороняв використання кабелів з ізоляцією на 0,66кВ у житлових будинках. Але враховуючи той випадок, що кабелі з нижчим класом ізоляції мають менший електричний і термічний запас міцності, що особливо критично в умовах щільної забудови та високих навантажень, прийнято рішення замінити проєктний кабель на кабель з ізоляцією на 1кВ"

14
Andrey_ka, пора*** струми к.з. якщо їх недостатньо для спрацювання автомату, то став ПЗВ. Я також вважаю, що використання ПЗВ в данному випадку необгрунтоване
якщо б в мене були би дані живлячої мережі, по порахував би, немає даних ні по кабель, ні про трансформатор, я вже не кажу про к.з. на стороні ВН... а так, "на глаз прикинув":
- кабель 4х185 AL; довжина 75м, ТР-400кВА, струм к.з. на стороні ВН 10кА... По таким розр*** ))) вистачає для спрацювання автоматів, але це все не дуже точно (((
до цього 2.8.13 рекомендує встановлювати ПЗВ... Якщо нема прямої заборони, вважаю, що моє рішення обгрунтоване 

15
Доброго дня, шановні!

Маю таке зацваження експерта: "Живлення квартирних щитків через ПЗВ є рішенням технічно необґрунтованим". Я виконав живлення квартирних щитків через ПЗВ на стрм 100А (протипожнежне), схему прилагаю, невжеж я не прав? Як обгрунтувати своє рішення?
Подивився, лічильник немає ПЗВ...
================================
Знаю такі вимоги:
2.8.13. У житлових будинках ПЗВ рекомендується  установлювати на  квартирних щитках,  допускається їх установлення на поверхових щитках.
2.8.16.Для підвищення рівня захисту від  загоряння при замиканнях на заземлені частини,  коли величина струму  недостатня для  спрацьовування  захисту  максимального  струму,  на  вводі  в
квартиру,  індивідуальний будинок тощо рекомендується установлення ПЗВ зі струмом спрацьовування до 300 мА.
 

Сторінок: [1] 2 3 ... 13