Форум проектировщиков электрических и слаботочных сетей

Официальные представительства на форуме => E.NEXT-Group => Новини компанії E.NEXT => Тема начата: E.NEXT от 26 Август 2020, 11:28:32

Название: Новинка: Розчіплювач мінімальної напруги e.mcb.uvt
Отправлено: E.NEXT от 26 Август 2020, 11:28:32
У продуктовій лінійці «Додаткове обладнання до автоматичних вимикачів серій professional та standard» з’явився новий пристрій.

(https://enext.ua///upload/images/news/e_mcb_uvt.jpg)

Технічні характеристики


Розчіплювач мінімальної напруги e.mcb.uvt призначений для аварійного відключення автоматичних вимикачів серії e.mcb.stand.45 та e.mcb.pro.60 при неприпустимому зниженні напруги в електричній мережі.

Основне призначення мінімального розчіплювача - відключення електрообладнання при неприпустимому для нього зниженні напруги. Додатково його використовують в якості незалежного розчіплювача, якщо послідовно в ланцюг його управління додати пристрій з контактом, при короткочасному розмиканні якого, мінімальний розчіплювач вимикає автоматичний вимикач.

Асортимент

Артикул Найменування
p042104 (https://enext.ua/uk/catalog/dopolnitelnoe-oborudovanie-k-avtomaticheskim-vyklyuchatelyam-seriy-pro-i-stand/rastsepitel-minimalnogo-napryazheniya-e-mcb-uvt/)
Розчіплювач мінімальної напруги e.mcb.uvt

Новина на сайті компанії E.NEXT: https://enext.ua/uk/press/news/Novinka-Rastsepitel-minimalnogo-napryazheniya-e-mcb-uvt/