Форум проектировщиков электрических и слаботочных сетей

Официальные представительства на форуме => E.NEXT-Group => Новини компанії E.NEXT => Тема начата: E.NEXT от 21 Апрель 2020, 18:35:38

Название: Вебінар «Ударостійкі пластикові шафи від Компанії E.NEXT-Україна»
Отправлено: E.NEXT от 21 Апрель 2020, 18:35:38
Навчальна платформа Компанії E.NEXT-Україна продовжує свою роботу і запрошує Вас долучитися до вебінару на тему: «Ударостійкі пластикові шафи від Компанії E.NEXT-Україна». Вебінар відбудеться 22 квітня о 12:00.

Ми розповімо про асортимент пластикових ударостійких шаф зі ступенем захисту ІР65, а також додатково поговоримо про матеріали, з яких виготовлені вказані шафи торгової марки E.NEXT.

Вам цікаво дізнатися, що таке шафи з ASA-пластику? В такому разі підписуйтесь на наш YouTube-канал https://www.youtube.com/user/ENEXTUKRAINE/featured (https://www.youtube.com/user/ENEXTUKRAINE/featured) і приєднуйтесь до нашого онлайн-товариства.

Гарантуємо приємний подарунок найбільш активному учаснику вебінару — корисний та компактний акумуляторний світильник.

Тисніть на посилання: https://www.youtube.com/user/ENEXTUKRAINE/live (https://www.youtube.com/user/ENEXTUKRAINE/live) та завітайте до нас!

(https://enext.ua///upload/images/news/web_220420UA.jpg)

Новина на сайті Компанії E.NEXT: https://enext.ua/uk/press/news/Vebinar-Udarostoykie-plastikovye-shkafy-ot-Kompanii-E-NEXT-Ukraina/ (https://enext.ua/uk/press/news/Vebinar-Udarostoykie-plastikovye-shkafy-ot-Kompanii-E-NEXT-Ukraina/)