Відповідь

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.
Ім'я:
   
Email:
Тема:
Іконка повідомлення:
Жирний Курсив Підкреслений Закреслений | Вирівняний текст Вирівняти ліворуч Центрувати Вирівняти праворуч
Вставити зображення Гіперлінк Email Вставити посилання на FTP | З обрамленням З тінню Біжучий рядок | Надрядковий Підрядковий Телетайп | Вставити таблицю Код Цитата Insert Spoiler | Insert Unordered List Insert Ordered List Горизонтальна лінія
Smiley Wink Grin laugh Cool evil Roll Eyes Tongue Angry Лукавый Sad Shocked Хм? crazy Wall slap Смущенный Шокирован Недопонял... Сумасшедший Kiss Cry thumbsup пиво flower Study Благодарю! Жадность Сомнение Умолкаю

підказка: натисніть alt+s для відправлення або alt+p для перегляду повідомлення


Повідомлення в цій темі

Автор: Roman3R
« : 08 Липень 2021, 17:19:51  »

як виконати обмеження дозволеної потужності на межі балансової відповідальності на вводі в першу електрощитову?
Обмеження потужності слід робити  перед загальним лічильником .
ВРП прийдеться заживити шлейфом по магістральній схемі
Не робіть шлейф , заживляти ВРП необхідно по радіальній схемі після лічильника .
Автор: Леонід
« : 09 Лютий 2020, 23:14:41  »

Сугор. А чому Ви взяли,що я видумую щось нове. Мені є чим занятися. От саме через те,що різні виробники по різному їх позначають , я так поступаю. Я  використовую  інформацію різних виробників і  наближаю ВРП до "шаблонных, проверенных временем, простых и не дорогих". Крім опитувальних листів, а вони теж різні, виробники виготовляють щити по наданим їм схемам та габаритам щитів. Мені так зручно працювати, тай Замовник не проти, бо він, на стадії проектування, ще не визначився з виробником ВРП.  Вам зручніше працювати  по іншому- працюйте.
Автор: Сугор
« : 09 Лютий 2020, 20:23:27  »

Стандартних ВРП нема
Леонід, стандартные ВРП (по крайней мере для жилья) - есть, просто у разных производителей они могут иметь различные обозначения. Нет смысла выдумывать что-либо новое, когда работает старое (шаблонные, проверенные временем, решения - дешевле и надежнее). Есть стандартные схемы вводов, различия начинаются в части распределения, для облегчения заказа производители предлагают заполнять опросные листы
Автор: Леонід
« : 09 Лютий 2020, 19:42:15  »

СС19. Я визначаюся з ВРП після того як знаю:1) навантаження. ЖБ  які мені попадають - з громадськими приміщеннями , є ЖБ з ел.плитами  2) Чи наявні ограничення по трасам. Нерідко перший поверх та підвал вже розкуплений. Не кожен дає згоду на транзит мереж. 3) Що згідно технічних умов - будівництво ТП , чи дають ввода 0,4кВ. 4) Позицію "работодателя" на проектне рішення. Він , або  посуне  покупця, або в мене появляється лишня робота.   Стандартних ВРП нема, в кожній  області є декілька виробників з своїм номенклатурним позначенням. Включаю в проект загальний вигляд щита ВРП. Забудовник шукає хто зробить дешевше, та й енергетик забудовника має свої протоптані стежки. Щодо ЖБ в Дніпрі довжиною 860м, вибачайте, нічого не знаю. Хорошого Вам настрою.
Автор: CC19
« : 06 Лютий 2020, 16:44:30  »

Схема з декількома ВРП доцільна при значних навантаженнях
Та розумієте, значне навантаження - поняття суб'єктивне :). Я для себе прийняв, одне ВРП не більше ніж на 5 блок-секцій (для конкретного випадку, правда, прийняв по іншому).
Наприклад, у мене 332кВт і 7 блок-секцій. А коли доцільно робити вже 2 ВРП на Вашу думку? В Дніпрі є будинок на 36 блок-секцій, довжиною 860м, скільки там доцільно ВРП.

До речі, стандартні ВРП на струм до 400А. 630А уже ідуть по індивідуальному замовленні...
Автор: Леонід
« : 06 Лютий 2020, 16:05:39  »

СС19. Схема з декількома ВРП доцільна при значних навантаженнях  або будівництва ТП по технічним умовах електропостачання ЖБ. В першому випадку є потреба,  в  іншому можливість  робити декілька вводів. В Вашому випадку я схиляюсь до одного ВРП на ЖБ. Прокладку в коробах  SCAT або  DKC, гофрі ПВХ, стояки в трубах ПВХ. Як на мене ГРЩ  з  трьома ВРП - "излишество " .А яка позиція Забудовника. Вони з шкіри лізуть щоб збудувати дешевше, продати дорожче. Удачі Вам. 
Автор: CC19
« : 05 Лютий 2020, 15:14:33  »

https://elektroprom.com.ua/p146169643-vru-vvodno-raspredelitelnoe.html
только не понял какая схема у этого щита и что такое АЕ100014
Рисунок 3.Д
Автор: IgorS
« : 05 Лютий 2020, 14:57:06  »

только не понял какая схема у этого щита и что такое АЕ100014
Це напевно щось типа АЕ1031
14*16-
14 автоматів струм розчеплювача 16А
Автор: CC19
« : 05 Лютий 2020, 08:06:27  »

До речі , чи передбачається поетапне будівництво та ввід в експлуатацію секцій.
Поки що, не планується.
Автор: Леонід
« : 04 Лютий 2020, 22:34:26  »

СС19. Саме так, я пропонував одне ГРЩ на будинок. В будь якому варіанті є + та -. Як на мене, прокладати кабелі можна і  в лотках і в коробах, що висота підвалу не дозволяє . Аналізуйте пропозиції  і робіть щось своє  Якщо крім ГРЩ будуть ВРП то їх треба робити на два ввода (по аналогу ГРЩ  розділити по споживанню квартири та загальбудинкові витрати секцій) і довести все в такому виді від кожного ВРП на ГРЩ , там комерційний облік. До речі , чи передбачається поетапне будівництво та ввід в експлуатацію секцій.
Автор: Сугор
« : 04 Лютий 2020, 22:24:39  »

ВРУ1-27
https://elektroprom.com.ua/p146169643-vru-vvodno-raspredelitelnoe.html
только не понял какая схема у этого щита и что такое АЕ100014
Автор: CC19
« : 04 Лютий 2020, 21:47:27  »

мне просто не понятно зачем в каждой щитовой делать ВРУ с еще одной восмеркой
Рішення поміняв :), див відповідь №23 (ВРУ1-27 - з одним вводом)
Автор: Сугор
« : 04 Лютий 2020, 21:43:29  »

Чи не правий?
в принципе - да, нормальное решение. мне просто не понятно зачем в каждой щитовой делать ВРУ с еще одной восмеркой
Автор: CC19
« : 04 Лютий 2020, 21:28:05  »

СС19.Кабельні лінії живлення ГРЩ повинні бути взаєморезервуючими, споживач ІІ категорії .Кожна лінія  повинна  витримувати  все навантаження, лінії рівнозначні. Ви ставите перекидні рубильники на вводі, щоб у випадку відсутності напруги на одному вводі, або виходу з ладу однієї лінії переключити  на другу. Що за ознака- автоматів багато, скільки треба стільки і ставте.
Та з живильними лініями, як і з ввідними автоматами питань немає, все зрозуміло! Я про розподільні та групові лінії.
Леонід, наскільки я зрозумів, Ви пропонуєте один ГРЩ (чи ВРП), на весь будинок, який потрібно розмістити в центрі навантажень (в 4-й блок-секції ЖБ), і від нього заживити всі стояки (в т.ч. групові лінії заг.буд. навантажень)? Якщо так, то цей варіант мені не подобається в зв'язку з великою кількість "відходячих" кабелів від одного ГРЩ (близько 80), які потім потрібно буде прокласти по підвалу (по 40 шт., та ще й в трубах, в ліву частину ЖБ, та 40 шт - в праву). Плюс, потрібно збільшити перетин, через втрати напруги до крайніх БС.
Тому, було прийнято рішення зробити 3 ел.щитових на ЖБ, в кожній - по ВРП. При цьому, я економлю на розподільних кабелях (довжина + перетин), але програю на додаткових кабелях для живлення 3-х ВРП.

Я не хочу, та й не буду обгрунтовувати економіку обох варіантів, але вважаю, що 7 блок-секцій на один ВРП забагато. Чи не правий?
Автор: Леонід
« : 04 Лютий 2020, 20:34:15  »

СС19.Кабельні лінії живлення ГРЩ повинні бути взаєморезервуючими, споживач ІІ категорії .Кожна лінія  повинна  витримувати  все навантаження, лінії рівнозначні. Ви ставите перекидні рубильники на вводі, щоб у випадку відсутності напруги на одному вводі, або виходу з ладу однієї лінії переключити  на другу. Що за ознака- автоматів багато, скільки треба стільки і ставте.