Відповідь

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.
Ім'я:
   
Email:
Тема:
Іконка повідомлення:
Вкладення:
(Вкладення)
Restrictions: 4 per post, maximum total size 5120KB, maximum individual size 5120KB

підказка: натисніть alt+s для відправлення або alt+p для перегляду повідомлення


Повідомлення в цій темі

Автор: andery
« : 26 Грудень 2008, 09:51:52  »

Автор: SKlim
« : 26 Грудень 2008, 08:47:50  »

Про нанокад можна почитати тут: http://www.nanocad.ru.
Безкоштовні програми компанії роздають безкоштовно, звичайно для роботи з їхнім обладнанням, наприклад CLIP PROJECT від Pfoenix Contact. Окремо в цій категоії я віділив би DIALux для проектування освітлення. Тобто ці програми можуть стояти на машині і нічого за це не буде.
Умовно безкоштовні звичайно мають якісь обмеження, наприклад з ними можна працювати деякий час для ознайомлення, а потім треба платити гроші (наприклад Eplan). В Компасі, наприклад є умовно безкоштовна версія з буквами LT. Вона дещо урізана і нею можна вільно користуватися для навчальння, тобто студентам. Але для проектування Компас ЛТ вікористовувати заборонено, і якщо його знайдуть, буде сумно.
Ну і неліцінзійні - це програми за які треба платити великі гроші, але які продаються ломані на кожному базарі по ціні 20-30 грн за диск і на яких більшість людей працює.
Хочу зауважити, що перша програма, яку доведеться кутити, в разі повного переходу на ліцінзійне  програмне забезпечення - це сам Віндоус.
Автор: Леонідович
« : 25 Грудень 2008, 22:57:03  »

Ходять слухи (а їм можна вірити) про серйозні перевірки ліцензійності ПО на фірмах. Халява вже проходить. Хто з цим стикався, роз’ясніть програми ліцензійні, неліцензійні, безкоштовні, умовно безкоштовні і т.д., і т.п. Які підпадають при перевірці під ..., які ні? Якими можна вільно користуватися? В одному проектному інституті поголовно ставлять нанокад. Що це? Наперед вдячний всім за поради.