Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Андрюха РЗА

Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 235
33
А разве до и после трансформаторов тока не должны быть аппараты? (для снятия ТТ на поверку) . Как же все-таки правильно?
можна спробувати поставити рубільник після трансформаторів струму, але я не певен, що така конфігурація влізе в комірку ЩО.

34
а - не підходить. Кола обліку мають буи захищеними від струмів к.з.
б - припустимо
в - автомат №2 (після т.с) зайвий
г - припустимо

35
grossel, Тут ситуація дещо інша. Те, про що Ви говорите, це нормальна практика "виносу кабелю", коли спочатку викопують траншею під новий кабель, прокладають його, до місць стику зі старим, потім відключають старий, і за допомоою муфт приєднують в двох місцях до старого, але ж у CC19 інша ситуація:
Замовник не хоче прокладати нову кабельну лінію, і пропонує змістити стару лінію
.
Як на мене, це треш якись.
CC19, Я б подивився на довжини "старого" і "нового" кабелю. Крім того треба ще подивитись на термін його експлуатації. Можливо там ізоляція - "доторкнись - розсиплеться".

36
Спасибо, коллеги.
Подожду еще ответа от представителя производителя ;)

37
Сугор, Погоди, не понял, а как ток коррелируется с емкостью?

38
ZoloS, немного продолжу тему.
Не смог найти в характеристиках зарядный ток для УПС-ников.
В частности для этого. SUA500PDRI-S 500 ВА
У меня перед ним стоит автомат 6А (хар-ка В).
Эксплуатация говорит, что при зарядке УПСа он выбивает.
Нагрузка на сам УПС копеечная, до 40 Вт.
Можешь подсказать где глянуть именно ток, потребляемый при зарядке УПСа.

39
Отношение 25000/1000=25, для 1600 тр-ра это соотношение будет 36-чем выше это соотношение,тем устойчивее система к воздействию гармоник, а значит можно снизить требования к фильтрации гармоник.И наоборот отношение минимально-значит обязательно применение фильтров, обеспечивающих 5% или 10% THDI.(производители ПЧ их предлагают отдельно).Это соотношение и отображено в таблице 2 стандарта IEE-519-2014.

jordaned, я вірно розумію, що це відношення, воно хоч і не має фізичного сенсу (тобто є суто теоретичним), але дозволяє оцінювати стійкість конкретної системи до дії високих гармонік?

41
При этом в одном помещении допускается устанавливать масляные трансформаторы с суммарной массой масла не более 6,5 т, а на каждой открыто установленной КТП могут быть применены масляные трансформаторы с суммарной массой масла не более 3,0 т;
Так а в чому питання?
У ТМГ-1000 маса масла щось близько 600 кг. Я не знаю точно твій тип трансформатора, але сумніваюсь, що там буде більше 1 тони масла. Тобто ця вимога (до 6,5 тон) виконується.

42
uksusXIII, Наскільки я пам'ятаю то цей розділ не відноситься до виробничих приміщень.
Див. п. 4.2.139, 4.2.140 (правда я говорю про Українське ПУЕ)

В російськом - повинен бути аналогічний пункт.

43
Косинус фи-это частный случай коэффициента мощности.
=-0
Не без того, але вік живи - вік навчайся!

44
Получается необходимо будет демонтировать все что находится в сущ. ячейке? Вплоть до шин сборных? И еще случаем размеров данной бетонной ячейки нет, они стандартные?
1. Збірні шини можна лишити існуючими. Просто організувати шинні спуски на шинний роз'єднувач в комірці КСО. Тобто наставити на стіну опорні ізолятори і на них вже прикрипіти шинні спуски.
2. Бетонні комірки треба виміряти ОБОВ'ЯЗКОВО. Як показує практика навіть на одному РП, чи ПС поруч розташовані комірки можуть мати різні габарити (як ширину, так і глибину). Тому без виїзда на заміри ви не обійдетесь.

45
poramokk, є ще одне рішення.
Ми в одному РП з такими коміками для збільшення кількості комірок знесли бетонну перегородку і замість 2-х бетонних комірок поставили 3 звичайні КСО-393 з вакуумними вимикачами.
Ви же можете просто в цю комірку поставити стандартну КСО-393 з вакуумником. Єдине що доведеться це охайно приєднатись по збірних шинах. Це буде набагато простіше ,як з точки зору проектуваня, так і з точки зору монтажу, хоча і дещо дорожче.

Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 235