Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - O.S.

Сторінок: [1] 2 3 4
1
Всім привіт і зі святом.
Питання до адміністрації. Якщо я хочу видалити свій профіль на форумі, то як це зробити? В налаштуваннях профіля кнопки на зразок "удалить" немає, або я її неуважно шукав. Чи можливо треба звернутись з таким проханням до когось з модераторів і вони вручну "вб'ють" мій профіль? Чи просто профіль залишається "бесхозним"?

2
Власне, питання в назві теми. В гл. 2.3 ПУЕ нічого не знайшов. Може брати як до водопровода? Хоча навряд чи.

3
В паспорті на вимикач BB/TEL вказано, що повний час його відключення 0,025 с. Але там стоїть примітка, що це без часу спрацьовування блоку управління. Допоможіть будь ласка, хто знає цей час спрацьовування блоку управління. Ніяку документацію на ці блоки мені знайти не вдалось.

4
Такі бувають? І не важливо, на дін-рейку чи ні. Головне щоб витримував 160 А і диф. струм був 100 мА. Навряд чи такі є в природі, але надія помирає останньою, може хтось і знає про такі  :)

5
Чи є якісь конкретні моделі, які можна купити в Україні? В інтернеті інфа наче є, але ніякої конкретики з розмірами, технічними характеристиками немає. Можливо хтось дасть хороший лінк на хороший технічний опис трансформатора трифазного, який перетворює напругу з 380/220 в напругу 220/127 ? Був би дуже вдячний.

6
Інформаційний лист обласного ГУ МНС щодо деяких умвоних позначень на планах

http://eom.com.ua/index.php?action=downloads;sa=view;down=2057

7
Ситуація така: в цеху розливу мінералки стоїть підстанція, вона огороджується сітчастою огорожею. Але проблема: ніхто не знає, яку брати висоту сітки. Відносно висоти шинного мосту.
І ніде про це не написано, принаймні гл. 4 ПУЕ вже всю перечитав, можливо десь-таки це описано?   

8
Як конкретно розуміти цей пункт? Ось його текст:
Будівлі і споруди або їх частини, приміщення яких згідно з ДНАОП 0.00-1.32-01 і НАПБ В.01.056-2005/111 відносяться до зон класів П-І, П-ІІ, П-ІІа
Невже це значить, що коли в будівлі є навіть одна нещасна комора категорії П-ІІа площею 1 кв. метр, то будівля підпадає під цей пункт? Але ж це попахує абсурдом.
Чи можливо це значить, що коли всі (чи більшість) приміщень належать до категорії П-ІІа, то тільки тоді така будівля підпадає під цей пункт?
Можливо є якесь офіційне роз'яснення? Або розкажіть зі свого досвіду проектування.

9
Отже, ситуація така. Є звичайне КТП 10/0,4 кіоскового типу. Як і в будь-якій підстанції тут є електроприймачі власних потреб (освітлення і обігрів лічильника). Але вони отримують живлення не безпосередньо від шин РУ-0,4 через окремий 1-фазний автомат, як це зазвичай робиться. А від ВРП об'єкта. Це ВРП отримує живлення від РУ-0,4 цієї ж КТП через 3-фазний автомат.   

Напишіть будь ласка, хто знає, можна так чи ні? І якщо ні -- то посилання на пункт норм. Навіть не підозрюю, де про це може бути написано. Дякую.

10
Всім привіт. Стикнувся з дещо нетиповою ситуацією і прошу вашої допомоги.
В проекті потрібно здійснити відгалудження від лінії 10 кВ за допомогою вузла УОП по всім відомому типовому проекту 3.407.1-143. Здавалось би, нічого складного, але...на відміну від типовика, де відгалудження після анкерної опори А10-1 далі йде повітряною лінією, в мене після А10-1 вона переходить в кабельну (при цьому РЛНД, муфта, розрядники -- це все встановлюється на А10-1). А питання таке: чи не можна в моєму випадку замінити анкерну опору А10-1 на звичайну проміжну П10-1? Адже вона не сприймає особливо ніякого тяжіння проводів? Чи це в принципі недопустимо?
Прикладаю картинку, вибачте за корявість, але суть питання вона думаю розкриває. 

11
Скажіть будь ласка, яка марка світильників підходить для використання у вибухонебезпечній зоні кл. 2 під навісом АЗС біля бензоколонок? Щоб і естетично виглядали більш-менш красиво, і щоб забезпечувався вибухозахист. Дякую за відповідь.

12
Так, звичайно. ГРП обладнуються ЗСК (запобіжними скидними клапанами), через які при перевищенні тиску скидаються невеликі залишкові об'єми газу в навколишнє середовище. Цей газ хоч і на короткий час, але утворює з повітрям вибухонебезпечну суміш. Причому таке скидання не є чимось надзвичайним (аварійним режимом), це є нормальна робота ГРП (звичайний метод регулювання тиску).
Доречі, сказане вище також стосується і запобіжних клапанів різних резервуарів.

13
Всім привіт. Виникло таке питання: які бувають найбільші за перерізом пластикові кабель-канали? Я знайшов масимум 200*80, можливо хтось має інформацію про ще більші? Буду дуже вдячний.

14
Всім привіт і з наступаючим Новим роком!
В мене питання по п. 2.5.250 ПУЕ. Там написано таке:

2.5.250 Відстані в разі перетину, зближення і паралельного проходження
ПЛ з підземними трубопроводами повинні бути не меншими від зазначених у табл. 2.5.51.


З цим поки що зрозуміло, але читаємо далі:

У виняткових випадках допускається під час проектування зменшувати до 50% відстані (наприклад, якщо ПЛ проходить по територіях електростанцій, промислових підприемств, по вулицях міст тощо), зазначені в пункті 3 (табл. 2.5.51).
При цьому слід передбачати захист фундаментів опор ПЛ від можливого їх підмивання, якщо пошкоджено зазначені трубопроводи, а також захист, який запобігає винесенню небезпечних потенціалів на металеві трубопроводи.


Ось тут питання: які конкретно заходи мені треба зробити, щоб зменшити цю відстань? Тобто в чому саме полягає
захист, який запобігає винесенню небезпечних потенціалів на металеві трубопровод ?

Буду вдячний за будь-яку корисну інформацію.

15
Всім привіт. Схожої теми не знайшов, тому створюю нову.

Яку відстань брати при зближенні підземного кабеля 0,4 кВ і стінки колодязя наприклад каналізації чи водопроводу?
Є два варіанти: 1) брати просто як до відповідних трубопроводів по ПУЕ
                           2) брати як до фундаментів споруд (бо колодязь - це все таки споруда, найчастіше залізобетонна)

Мабуть багато хто з цією проблемою стикався.

 

Сторінок: [1] 2 3 4