Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - il85

Сторінок: [1] 2 3 ... 57
1
Привіт, цікавлять вимоги до монтажу і захисту електроосвітлення встановленого в вибухонебезпечній зоні класу 2, встановлення вимикачів зокрема

3
Думаю варто взяти провідність провода ПВ на рівні провідності полоси 30х3,5 якщо вона не мідна. Це медичне приміщення чи виробниче? 6.4.2 Переріз провідників основної системи зрівнювання потенціалів повинен бути не меншим:
6 мм2 - мідних;
16 мм2 - алюмінієвих;
50 мм2 - сталевих.
Переріз цих провідників повинен бути також таким, що забезпечує активну провідність на погонний метр, яка є не меншою половини аналогічної провідності провідника захисного уземлення, що знаходиться всередині електроустановки даної будівлі (споруди), і має найбільшу активну провідність на погонний метр серед провідників захисного уземлення. Проте не має потреби застосовувати мідні, алюмінієві і сталеві провідники перерізом відповідно більше ніж 25 мм2, 50 мм2 і 200 мм2.

4
Освітлення / Re: DIALUX требуется помощь
« : 31 Травень 2022, 15:28:16  »
Привіт, DIALux evo 10.1 після видалення вікна або дверей залишається отвір в стіні, як вирішити дану проблему?


5
В феврале 2005 Корчинский и его "солнечный инициатор" Арестович, вместе с Дугиным презентуют в Москеве "Евразийский антиоранжевый фронт".

"То, что произошло на Украине является очередным этапом реорганизации геополитического пространства Евразии со стороны Соединенных Штатов, главная цель которых - "недопущение формирования на территории Евразии единого стратегического пространства, способного ограничивать военные и экономические интересы США" - заявил Александр Дугин на совместной с лидером украинской партии "Братство" Дмитро Корчинским пресс конференции в РИА "Новости".

6
Сейчас он советник президента без зарплаты.
Арестович не радник президента, він радник Єрмака, що само по собі мутно. Так він говорить багато і гарно. Але він має свої цілі і в загальному мутний. Ви писали про побудову країни в контексті після війни - моя думка демократична правова країна


7
Можна зробити типу А з точковим заземленням кожного спуску. Зверніться Вам допоможуть https://fs-lps.com/


8
це не найкраща ідея і таке не роблять

9
Краще брати дані 3 ДСТУ HD 60364-5-52:2021, як на мене

10
Мова документу англійська

11
А де даний документ можна знайти?

13
Потужністю, формального визначення не зустрічав. Топкова- це побутова

14
і що не помогло? Так, якщо напустити повну камеру згорання газу і ввімкнути розпал то сигналізатор газу не встигне спрацювати. І якщо побутові споживачі газу не обслуговувати то сигналізатор теж не допоможе

15
Категорію приміщень визначають технологи згідно ДСТУ Б В.1.1-36:2016 (А,Б,В,Г,Д) + вказують категорію приміщень для електриків. Але не завжди. В таких випадках електричну категорію визначаю сам відповідно до галузевих документів. Стосовно котельних і теплопунктів - норми, як на мене в жахливому стані. Так для відповідальних споживачів тепла 1 категорія (парові котельні та ін) саме персонал мав би реагувати, а не вибивати клапан відсікач.

Сторінок: [1] 2 3 ... 57