Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - kaplina

Сторінок: [1] 2 3 ... 21
1
Шановні партнери,

Повідомляємо, що партнери Conta-Clip по ринку, компанія Phoenix Contact/SynFlex оголосили про повне припинення виробництва та розповсюдження своїх трансформаторних клем до 31 грудня 2024 року.

Пропонуємо альтернативну заміну - лінійку трансформаторних клем CONTA-CLIP, витяг з каталогу - за посиланням


2
До вашої уваги надійні коробки з переробленого пластика - для збереження екоресурсів!!!

Нова розподільча коробка i 12-L GL складається щонайменше на 90% з так званого постспоживчого рециклату (PCR).
Це пластик, створений із пластикових відходів кінцевих користувачів. Використання переробленого ПЛР-матеріалу не тільки помітно зменшує вплив на навколишнє середовище, але й зберігає цінні ресурси.

Використовуючи вторинну сировину, є можливість зменшити екологічне втручання принаймні на 40% порівняно зі звичайним матеріалом, при цьому повністю зберігається якість та функціональність.

З i 12-L GL Spelsberg робить ще один крок до більш впевненого та екологічно чистого майбутнього. Таким чином, нова серія від Spelsberg робить позитивний внесок у наше довкілля, зберігаючи звичну якість продукції.

В каталог розподільчих коробок>>


3
Шановні партнери,

До вашої уваги - розширення асортименту кнопок аварійної зупинки - тепер з підсвічуванням!!

Додаткове виконання з жовтим маркувальним диском діаметром 45 мм та 60 мм.Для лампочок максимальною висотою 24 мм

Модульна система пристроїв керування та сигналізації: окремо набираються з'єднувальні фланці (у даному випадку - з тримачем лампочки), контакти та лампочки, маркування та інші аксесуари - за необхідністю

До каталогу>>

4
Раді познайомити з новою серію блоків DC-UPS - CBI60W — це нове рішення ДБЖ постійного струму, розроблені та виготовлені Adelsystem.


Нові DC-UPS мають унікальні та інноваційні функції порівняно з актуальною лінійкою DC-UPS!

Вбудовані протоколи Ethernet SNMP, Modbus TCP і HTTP дають можливість під'єднувати до PLC, контролерів і шлюзів, забезпечуючи швидкий і легкий доступ до всіх даних про живлення панелі, стан батареї та конфігурацію ДБЖ.

Серія CBI60W All In One складається з:
 • Джерела живлення
 • Модуяь резервного копіювання
 • Зарядного пристрою
 • Тестеру батареї

Серія CBI60W заснована на технології Battery Care від Adelsystem:
 • Спеціальні профілі зарядки акумулятора (свинцево-кислотний, AGM, GEL, NiCd, NiMh, Li-Ion і LiFePO4);
 • Заряд температурної компенсації;
 • Захист від глибокого розряду;
 • Обмежувач зарядного струму;
 • Тестер батареї (підключення батареї, зворотна полярність, елементи в короткому замиканні, поганий внутрішній імпеданс);
 • Моніторинг стану батареї


Більше інформації>>

5
Датчики присутності LUXA 103 складають комплексне сімейство пристроїв для ефективного управління освітленням, вентиляцією та кондиціюванням повітря (ОВК) усередині приміщень, а також - ззовні.

В асортимент входять датчики присутності з круглою зоною виявлення для індивідуальних офісів та офісів відкритого планування, конференц-залів та складських приміщень, підвалів та туалетів, а також - датчики присутності для коридорів із прямокутною зоною виявлення. Все це тепер доступно і для систем KNX!! • LUXA 103 S360-12 KNX з круглою зоною виявлення (360°, Ø12 м при висоті встановлення 3 м) та
 • LUXA 103 S360-28 KNX з прямокутною зоною виявлення (360°, 28 х 5 м за висотою установки 3 м)
.

Обидва пристрої мають по 2 канали освітлення та опалення, вентиляції та кондиціювання, а також 3 логічні канали.

Детальніше>>

6
ADEL-system / Нові блоки живлення CB6012A та CB6024A
« : 16 Квітень 2024, 16:08:05  »
До вашої уваги нові зарядні пристрої CB6012A та CB6024AСерія CB60 — це нове рішення для зарядки акумуляторів, засноване на технології Switching and Battery Care. Нова компактна конструкція з пластиковим корпусом економить місце в панелі та може бути встановлена на DIN-рейку або шину.

Компактність CB60W дозволяє встановлювати його в невеликі панелі. Глибина модуля становить лише 61 мм.

ПОТУЖНІСТЬ 60-90ВтДетальніше>>

7
Підготували більше подробиць щодо нової серії розподільчих коробок Abox.

Важливо: попередня класична серія Abox/Abox-i буде доступна до замовлення до Лютого 2025, після цього періоду, при запитах старих артикулів, вони будуть автоматично замінюватись на коробки нової серії.

Основні відмінності:

 •     коробки універсального встановлення: всередині приміщень та зовні, повністю стійкі до ультрафіолету
 •     збільшений рівень герметичності до ІР66
 •     новий зручний типорозмір - Abox 025/2 (152х87х52 мм)
 •     чорний колір тепер доступний і в стандартній версії, кольори: сірий, білий, чорний та сірий корпус з червоною кришкою для сигнальних ланцюгів
 •     мембранні вводи в коробках від Abox 025 до Abox 100 - мембрана надійно самоущільнюється навколо кабелю протягом кількох секунд та служить довгі роки. Мембрану можна легко демонтувати без інструментів за необхідності використання іншого типу вводи
 •     перфорація під вводи в Abox 160 - Abox 350 гарантує чисте, точне, легке вибивання під потрібний розмір отвору
 •     спеціальне ущільнення для отворів кріплення, надійно утримує гвинти та герметизує кріпильні точки
 •     в стандартних виконаннях коробок з клемою, в комплекті, клеми швидкого монтажу Wago але за необхідності, окремими аксесуарами, в асортименті присутні гвинтові клемблоки під кожний типорозмір коробки, в яких передбачені спеціальні місця кріплення зверху - для зручності монтажу та збереження простору для дротів.
 •     розміри коробок трохи збільшені у порівнянні з попередньою серією - для збільшення монтажного простору та зручності монтажу
 •     зручні "дрібнички" в аксесуарах, наприклад тримачі клем Wago для впорядкування дротів

Детальніше>>
8
Doepke представляє новий пристрій - DFS PV. Пристрій захисного відключення було розроблено спеціально для використання у фотоелектричних системах та забезпечує максимально можливий рівень захисту.Для електричних систем, що живляться від фотоелектричної енергії, стандарти зазвичай вимагають захисних пристроїв, чутливих до змінного та постійного струмів витоку.

В принципі, встановлення чутливих до змінного струму ПЗВ, прописане у вимогах стандартів для електричних систем із фотоелектричною системою живлення. Є лише винятки, якщо виробники фотоелектричних інверторів дозволяють щось інше.

За певних умов обов’язковість встановлення захисного пристрою відключення діє незалежно від специфікацій виробника, наприклад, з міркувань протипожежного захисту відповідно до VDE 0100-705 на сільськогосподарських підприємствах.

Більше>>

9
Раді вітати в сімействі KNX-пристроїв німецької фірми Theben мініатюрний датчик присутності та руху thePiccola KNX - для управління освітленням залежно від руху та яскравості з датчиком температури!!! • 4 канали: 2 - освітлення і 2 - ОВК
 • Спрощений стельовий монтаж: завдяки значно меншому а тому - вбудованому в конструкцію, блоку живлення
 • Ідеальний для вологих приміщень: клас захисту IP55
 • Відзначений нагородами елегантний дизайн: премія German Design Award
 • Ідеальний для невеликих приміщень: розмір сенсору 45 мм, зона контролю 360°, максимальний діаметр зони - 8 м
 • Вимірювання температури - немає необхідності встановлювати окремий датчик: дві функції в одному пристрої – визначення температури в приміщенні, та виявлення присутності та руху
 • Багато зручних функцій: регульований час затримки, функція навчання, функція тестування, перемикання день/ніч, сцени та логічні функції тощо
 • Просте паралельне підключення thePiccola S360-100 - кілька датчиків можна підключити паралельно (Master-Slave)
 • Для будь-якого дизайну інтер'єру - замовивши кришку потрібного кольору (стандартне виконання білий та чорний, спеціальні кольори - за запитом), легко пристосуєте датчик до будь-якого дизайну без демонтажуДетальніше>>

Відео Theben>>

10
Серія Abox від Spelsberg (Німеччина) зарекомендувала себе на ринку протягом десятиліть - з розподільними коробками, які ідеально підходять для різних ситуацій встановлення та вимагають мінімальних зусиль на установку.
Ви можете й надалі довіряти цьому!Найшвидше встановлення
завдяки новому безперервному маркуванню по центру для швидкого та ідеального вирівнювання


Легке розгалудження та надійна герметизація
Завдяки м'якій мембрані (ущільнення до 10мм2) яка присутня в коробках стандартної версії у типорозмірах від 025 до 100!


Самозажимні пружинні або гвинтові клеми
Легкий монтаж завдяки піднятим клемам, починаючи з Abox 060 та Abox Pro 060.


Нове покоління із версією Pro
для незахищених відкритих зон, яка надійно витримує екстремальні вимоги маючи ударостійкість ІК09 та рівень герметичності IP67/69


Безпека для будь-яких умов:
Сертифікація DNV дозволяє використовувати у судноплавстві. Також, нове покоління сертифіковано VDE та DLG.


Широкий асортимент та велика кількість аксесуарів
Додатковий практичний типорозмір стандартного Abox 025 - Abox 025/2, який, наприклад, включає окремі затискні зони для кабелів передачі даних та електричних кабелів завдяки додатковому простору для встановлення.


Більше подробиць та каталог нових коробок трохи згодом :)

Інформація на сайті>>

11
Нові кнопкові актуатори RF поєднують в собі радіочастотний привод KNX (перемикання, димування, керування жалюзі) і кнопку.Пристрої з монтажною глибиною всього 25,6 мм сумісні з багатьма серіями перемикачів 55 мм і можуть бути легко встановлені в звичайних коробках для вимикачів.

Доступні у версіях для системи KNX і для системи розумного будинку KNX LUXORliving. Вони також використовуються у повній бездротовій системі LUXORliving SmartStart.

Інформація на сайті

12
ADEL-System завжди прагне вдосконалювати надані рішення. Раді повідомити, що виробником була здійснена серйозна модернізація апаратного забезпечення для таких пристроїв лінійки все-в-одному DC-UPS:
 • CBI1235A
 • CBI2420A
 • CBI4810A

Збільшена потужність – від 480 Вт до 600 Вт
Можливість паралельного з'єднання двох пристроїв для подвоєння потужності.
Спрощене підключення до моніторингу

До новини>>


13


DHS FANA поєднує в собі вимикач-роз'єднувач, функцію аварійної зупинки та компактний привід дистанційного керування в одному пристрої (всього 5 модулів).

Ця комбінація робить DHS FANA ідеальним рішенням для аварійного відключення в школах, лабораторіях або інших дослідницьких установах, де електричні ланцюги використовуються для експериментів або тестування.

При натисканні підключеної кнопки аварійної зупинки, DHS FANA відключає підключені частини системи або споживачів повністю (на всіх полюсах) від електроживлення. Це може відбуватися під навантаженням чи перевантаженням.

Більше інформації>>

14
Розподільний щит AK Air фірми Spelsberg відрізняється великим простором для підключення, можливістю інтеграції розеток – і тепер ще більшою зручністю використання. Це забезпечується новими клемами PE/N, якими у майбутньому оснащуватимуться щити АК 14-70. Вони гарантують безпечне та зручне підключення захисного та нейтрального провідників.
Для поділу N-клеми на 4 окремих N-потенціалу служать N-перемички, які легко знімаються за допомогою викрутки навіть при під'єднаних провідниках.Нові клеми PE/N входитимуть до комплектації наступних партій щитів АК Air

Більше інформації>>

15
Ідеальні для нових будівель і модернізації: регулятори освітлення Theben KNX DALI UP у версіях TP (на шину) і RF (бездротові)

Попит на системи KNX у поєднанні з управлінням освітленням DALI постійно зростає. Нові регулятори освітлення KNX DALI UP від ​​Theben пропонують просту та економічно ефективну альтернативу шлюзам KNX/DALI для невеликої кількості світильників і світлових груп.

Сертифіковані DALI-2 приводи світлорегулювання вбудованого монтажу доступні у двох версіях: на шину та бездротові, для систем KNX і для найпростішої системи автоматизації - LUXORliving. Це означає, що вони можуть використовуватися в житлових і комерційних будівлях для керування освітленням DALI і підходять як для нових будівель, так і для модернізації існуючих.Інформація на сайті>>

Сторінок: [1] 2 3 ... 21