Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - WAN

Сторінок: [1] 2 3 ... 8
1
Цитувати
Перетини провідників від шин на мою думку не розраховані на таку потужність
погоджуюсь
Думаю що фото менш потужної установки.
Гугл показує на 405 кВт таке https://www.google.com/search?q=%D0%A2%D0%95%D0%A1%D0%98-%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%9C-%D0%95+450&rlz=1C1GGRV_enUA751UA751&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjgtcuPtOjiAhXC-yoKHQjFDkMQ_AUIECgB&biw=1920&bih=969#imgrc=qUGptX92JPhaeM:

2
Цитувати
типа на каждую ступень заводится отдельная линия
на фото шини спільні

3
Чи є зміст захищати окремо кожну лінію?

4
ПУЕ 2.3.32 Це не з тої опери?
Цитувати
2.3.32 Усередині будівель КЛ можна прокладати безпосередньо по конструкціях будинків (у системі кабельних лотків і драбин та в коробах або трубах), у каналах, блоках, тунелях, трубах, прокладених у підлогах і перекриттях, а також по фундаментах машин, у шахтах, кабельних поверхах і подвійних підлогах. Прокладати кабелі транзитом через будинки заборонено.

5
Не впевнений, але бачив, що розрахунки через ЗД робляться через температуру 70С. Бачив в прикладі цього посібника.

6
Ок, дякую за допомогу. Буду наполягати на офіційних зауваженнях)

7
Дякую, теж так думаю. Але як доказати? На зміну правил приєднання прийшов кодекс. І там цей пункт відсутній  :(

8
Привіт, народ. ;) Потрібен ваш досвід. Чи потрібні технічні умови при реконструкції вуличного освітлення? Потрібно замінити 500 м. лінії. Зміна технічних параметрів не передбачається. Балансоутримувач існуючої мережі: сільська рада. На експертизі кажуть що мають обов'язково бути, згідно закону "Про містобудівну діяльність".  Обленерго : ми вам холості не видамо, хіба ще раз платіть за потужність.  :wall: Що порадите, шановні?

10
https://edition.cnn.com/2016/09/29/health/streetlights-improve-health/index.html  В CNN є стаття про синє світло. Коротко. Читав десь статті, що в Європі і США LED світильники з високою температурою кольору заміняють на низько температурні.

11
А чому в даному випадку уточнюється тип т-ра (сухий)? Це якось впливає на ошиновку?

12
Так, я б теж подивився. А то мої розрахунки і практика кажуть про недоцільність встановлення.

13
Ну тут уже філософське питання  :D В будь якій сфері життя є люди які "краще" знають.
Для вирішення непорозумінь з замовником можна використати "дзвінок другу", тобто іншого експерта, або "50 на 50" - віддати проект на експертизу  ;)

14
Різне / Re: Карты из Google Earth
« : 13 Серпень 2018, 16:42:38  »
Використовуйте вище згадану програму. Там є налаштування за масштабом.

15
Доброго дня. Знову піднімаю цю тему. Актуальна мені. Чи правильний розрахунок вище? І як мені сюди врахувати сумарний струм по всіх лініях підстанції? Дякую )

Сторінок: [1] 2 3 ... 8