Відповідь

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.
Ім'я:
   
Email:
Тема:
Іконка повідомлення:
Жирний Курсив Підкреслений Закреслений | Вирівняний текст Вирівняти ліворуч Центрувати Вирівняти праворуч
Вставити зображення Гіперлінк Email Вставити посилання на FTP | З обрамленням З тінню Біжучий рядок | Надрядковий Підрядковий Телетайп | Вставити таблицю Код Цитата Insert Spoiler | Insert Unordered List Insert Ordered List Горизонтальна лінія
Smiley Wink Grin laugh Cool evil Roll Eyes Tongue Angry Лукавый Sad Shocked Хм? crazy Wall slap Смущенный Шокирован Недопонял... Сумасшедший Kiss Cry thumbsup пиво flower Study Благодарю! Жадность Сомнение Умолкаю

підказка: натисніть alt+s для відправлення або alt+p для перегляду повідомлення


Повідомлення в цій темі

Автор: jordaned
« : 18 Лютий 2020, 13:02:06  »

якщо подивитись на сучасні акумулятори
Нажаль будь-які потребують періодичної зарядки(через струм саморозряду),та заміни,навіть через 10-15 років.А це і є обслуговування :)
А саме головне,що про нього забувають...
Автор: CC19
« : 18 Лютий 2020, 12:38:23  »

Звісно, є різні ситуації. Там де потрібне стаціонарне освітлення на 12В, там взагалі без варіантів.
Я говорю про такі приміщення як: електрощитові, венткамери, насосні - там де є основне робоче освітлення.
может быть, например, только в сетке с крупными ячейками предохраняющую лампу.
Так я про це й говорив: "лампа" світить в усі сторони, а в місце роботи - ні. Направлений розсіювач сучасного світлодіодного ліхтаря дасть в десятки разів кращу освітленість.
2.На жаль,такі пристрої дуже швидко опиняться замість підприємства у когось в гаражі, бо дуже корисна штука...у самий незручний момент аварійне освітлення буде відсутнє.
Згоден, на жаль це проблема.
1.Необхідне додаткове обслуговування та контроль стану АБ. Це буде потребувати  ресурсів як людських,так і матеріальних.
Мабуть, формально ви праві, але, якщо подивитись на сучасні акумулятори, то це виглядає якось смішно :)
Автор: Андрюха РЗА
« : 18 Лютий 2020, 10:17:45  »

А що робити зі стаціонарним ремонтним освітленням, яке згідно із ГКД 341.004.002-94 має бути саме на 12В? Тому я повністю погоджуюсь із jordaned, стаціонарне (основне) - від ЯТП, додаткое - будь-ласка акумуляторне.
Автор: grossel
« : 18 Лютий 2020, 09:33:34  »

Що скажете колеги, чи можуть сучасні акумуляторні світлодіодні ліхтарі стати повноцінною заміною переносних світильників на ~36 (24,12)В?

Вряд ли, аккумуляторный светильник может заменить светильник переносного ремонтного освещения,  если ремонт выполняется группой или бригадой рабочих. Кто сталкивался с ремонтными работами технологического оборудования (на нем или внутри) и имеет представление, вряд ли будет утверждать, что нормы устарели и ремонтное освещение не нужно. Ну, а на счет переносного светильника, то переносные светильники заводского изготовления бывают разные и не обязательно лампа закрыта с одной стороны отражателем, может быть, например, только в сетке с крупными ячейками предохраняющую лампу.
Автор: jordaned
« : 18 Лютий 2020, 09:20:16  »

Згоден,що аккумуляторні зручніше.Але потрібно розглядати і з точки зору експлуатації:
1.Необхідне додаткове обслуговування та контроль стану АБ. Це буде потребувати  ресурсів як людських,так і матеріальних.
2.На жаль,такі пристрої дуже швидко опиняться замість підприємства у когось в гаражі, бо дуже корисна штука...у самий незручний момент аварійне освітлення буде відсутнє.

Тому на мій розсуд-основне освітлення повинно бути від ЯТП, додаткове(аккумуляторне)-будь ласка на балансі чергового підрозділу.
Автор: andery
« : 18 Лютий 2020, 08:40:20  »

Як раз на роботі обговорювали наскільки це необхідно.
Але, нажаль, нормами вимагається і тому в проекті має бути присутнє.
Також вважаємо дану вимогу застарілою, хоча можливо хтось приведе аргументи щодо необхідності встановлення ЯТП.
Автор: CC19
« : 18 Лютий 2020, 07:45:32  »

Зазвичай, до ЯТП підключають переносний ручний світильник з лампою розжарювання 25-60Вт, при цьому, такий світильник, в гіршому випадку світить у всі сторони, а в кращому - має відбивач з однієї сторони. Як альтернативу, можна використовувати сучасні світлодіодні ліхтарі на акумуляторах, які можуть забезпечити кращу освітленість в зоні проведення ремонтних робіт. Наприклад, працювати з налобним потужнім ліхтарем буде набагато комфортніше чим з "лампою", яку до того ж, не завжди вийде закріпити в потрібному місці.
Що скажете колеги, чи можуть сучасні акумуляторні світлодіодні ліхтарі стати повноцінною заміною переносних світильників на ~36 (24,12)В?