СС19.Кабельні лінії живлення ГРЩ повинні бути взаєморезервуючими, споживач ІІ категорії .Кожна лінія повинна витримувати все навантаження, лінії рівнозначні. Ви ставите перекидні рубильники на вводі, щоб у випадку відсутності напруги на одному вводі, або виходу з ладу однієї лінії переключити на другу. Що за ознака- автоматів багато, скільки треба стільки і ставте.
Та з живильними лініями, як і з ввідними автоматами питань немає, все зрозуміло! Я про розподільні та групові лінії.
Леонід, наскільки я зрозумів, Ви пропонуєте один ГРЩ (чи ВРП), на весь будинок, який потрібно розмістити в центрі навантажень (в 4-й блок-секції ЖБ), і від нього заживити всі стояки (в т.ч. групові лінії заг.буд. навантажень)? Якщо так, то цей варіант мені не подобається в зв'язку з великою кількість "відходячих" кабелів від одного ГРЩ (близько 80), які потім потрібно буде прокласти по підвалу (по 40 шт., та ще й в трубах, в ліву частину ЖБ, та 40 шт - в праву). Плюс, потрібно збільшити перетин, через втрати напруги до крайніх БС.
Тому, було прийнято рішення зробити 3 ел.щитових на ЖБ, в кожній - по ВРП. При цьому, я економлю на розподільних кабелях (довжина + перетин), але програю на додаткових кабелях для живлення 3-х ВРП.
Я не хочу, та й не буду обгрунтовувати економіку обох варіантів, але вважаю, що 7 блок-секцій на один ВРП забагато. Чи не правий?