Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Анатолій_Вінниця

Сторінок: [1]
1
Цитувати
Скористатись послугами електротехнічної лабораторії. Напрочуд недорого.
Не знайшов такої у Вінниці.

Цитувати
Скористатись Інтернетом створивши запит: "огнезащита деревянных конструкций". Там вам буде і фарба вогнестійка, і клей з мастикою вогнестійкі, і плити вогнестійкі. Буде вам у що сховати кабель.
Протипожежна оробка дерева вже є, але який з неї толк? Її треба поновлювати, але цього ніхто робити не буде, бо буде підлога постелена.

Цитувати
Цінність диференційного автоматичного вимикача не в амперах, а в міліамперах - в чутливості до струмів витоку.
От і не ясно на 100 чи на 300 потрібно ставити...

Цитувати
Однак, диференційні автоматичні вимикачі не самий моднявий спосіб захисту від пожежі - є нова фішка: "пристрій захисту від дугових пошкоджень" (Інтернет вам в поміч).
Знайшов лише на 10 кіловат, ні вибору ніякого нічого немає. Ціна висока - але якщо вирішить проблему то можна взяти. 5 тис грн, але тим не менше який мені потрібно - невідомо...

Дякую за ваші рекомендації, але проблему не вирішують :(

2
Дякую за відповідь!
Цитувати
З усіх питань, досить виконати одне, №7.
Відповідь - потрвбно все зробити згідно ПУЕ 2.1. та ДНАОП з ДБН-23.
Провести заміри ізоляції проводки та захисного заземлення.

Як це технічно реалізувати? Потрібно підключати провід до вимірювального приладу з обох кінців, чи достатньо доступу зі сторони автоматів?

Цитувати
Кабельні лінії, прокладені по горючим конструкціям та основам, локалізувати.
Є якісь ідеї як це реалізувати? Просто вони йдуть по балках, і не завжди рівно, повертають, мають різну товщину (зібрані у  1, 5, 10 кабелів якій прокладені поряд) Якщо це буде металева гофра, як її одягнути вже зараз? У що можна сховати кабель?

Цитувати
Встановити дифзахист.
На скільки ампер ви рекомендуєте?

3
Всім привіт!

Рік живемо у власному бидинку (газобетон і дерев'яне перекриття), проблем значних поки немає, але була допущена помилка при монтажі електрики.

Провода були покладені через дерев'яне перекриття у дешевій китайській гофрі. Після закінчення всього я як замовник перевірив шматочок цієї китайської гофри, яку закуповували електрики самостійно. Виявилось що вона не просто горить, а її неможливо загасити навіть водою (горить під водою). Я наполіг на тому щоб її акуратно зняли (доплачував ще й за це). Її почали знімати не ножицями, а перочинними ножами. Після мого обстеження я знайшов кілька місць з прорізаною проводкою аж до кабеля. Попросив їх заізолювати, їх замотали ізолентною (чорною). Але оскільки по перекриттю йдуть цілі жмути проводів (Одесса кабель), впевнений в тому що знайдено не всі і десь ще є пошкодження, можливо навіть повністью зрізана ізоляція.

На даний момент зашито натяжними потолками і зверху вата (можна зняти і добратися до проводів, проблено, але можливо).

Установлені автомати на 15 ампер і 32.

Питання наступні:
1. Чи варто надто цим перейматися?
2. Як убезпечитися?
3. Чи варто замінити автомати на 8 ампер, щоб вони спрацювали? Навіщо на освітлення чи зарядку ноутбуків 16 ампер?
4. Чи варто поставити "протипожежний УЗО" і якої характеристики він має бути для будинку 200 квадратів (буде другий поверх теж жилим).
5. Чи варто ставити автомат діагностики ізоляції?
6. Чи можуть з часом пісця пошкодженням ізоляції "запаятись" самостійно ізоляцією, якщо вони просто надрізані, а не зрізані?
7. Що можна зробити, щоб не погоріти?
8. У нас одна фаза, керамічні батареї (до 7 кіловат в пік), електопалення, 2 бойлера, електродуховка і індукційна плита. Загалом максимум що я бачив 10 кіловат споживання разом.Також всередині будинку на весь будинок був встановлений стабілізатор на 63 ампера.

Дуже потрібні ваші поради, вже рік тут живемо і хвилюємось. Не хотілось би погоріти вночі.
Заздалегіть дякую!

Сторінок: [1]