Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - p23asae

Сторінок: [1] 2 3 ... 21
1
Щоб не портити фасад - зробіть опуски з цинкованої сталі. Питання - а як ви плануєте закріпити 2 та 3 блискавкоприймач висотою 6,5м на покрівлі?

3
Порівняв ДСТУ Б.В.2.5-32 ТА ДСТУ Б.В.2.7-151 - прийшов до висновку що кільцева жорсткість SN - 8 кН/м2 - це що виходить 800кг.(якщо правильно перевід одиниці) Але щось цифра завелика hmmmm hmmmm hmmmm

4
Ви всі розраховуєте навантаження від автомобіля, землі та дороги на трубу. Але з яким показником ви будете порівнювати  - я передивився ДСТУ Б.В.2.7-151:2008 - Труби поліетиленові для подачі холодної води - я ніде не зустрічав показника який вказує на механічну міцність труб щодо ваги. Лише який внутрішній тиск можуть витримати труби.

5
Уточнення - провода можна прокладати в гофрі  двошаровій в землі?

6
Прокладання проводів у сталевих трубах і коробах у землі поза будівлями заборонено.
Цей пункт стосуєсться лише проводів, чи й кабелів??

7
нещодавно цікавився даною темою. В одній з тем по даному питанню - відповідь була така : ПЕ труба(водопровідна) не підходить для прокладання в землі тому що не витримає механічного навантаження від грунту - її зімне.

8
Якщо ЗТП - є сенс робити сітку або стрижні на покрівлі. Якщо металева КТП - не бачу сенсу робити блискавкоприймач. Спуски повинні виконуватись ззовні ТП. Контур заземлення потрібно виконувати навколо ТП на глибині 0,5(він виконує подвійну роль- заземлення та зрівнювання потенціалів) Як мені казав експерт не все повинно бути прописано в НД - деякі рішення повинні бути логічними.

9
п. 2.1.62 - мені може хто-небудь пояснити який має бути кабель згідно з ДСТУ ІЕС 60332-1-2 щоб його можна було прокласти по горючих основах (марка кабеля- можливо така що виробляється в Україні)
(я так і не зміг знайти ДСТУ ІЕС 60332-1-2)

10
Чим більше я читаю розділ 2,1 табл.2,1,3-2,1,5 - тим більше плутаюсь.
Табл.2.1.4 п.3 - Багатожильні кабелі, прокладені безпосердньо в теплоізолювальних стінах - спосіб монтажу за т.2.1.5 - А1
Табл. 2.1.3 номер 3 відповідає - В кладці (бетоні) - безпосереднє кріплення.
А в табл. 2.1.5  - спосіб прокладання А1- Ізольовані провідники або одножильні кабелі в трубі в теплоізолювальній стіні ---- тут лише одножильні кабелі та ізольовані провідники.

11
Перечитую дану тему 2 раз і задаюсь запитанням , а нащо взагалі металорукав, якщо по пожежних нормах від нього ніякої користі

12
У нас такою системою зробили одну громадську вбиральню і будуть робити ще одну. От і уточнюю. В першій вбиральні проводку робили в штробі в пінопласті в гофрі.

13
стройкавека.рф/ustroystvo-opalubochnyih-sistem/nesemnaya-opalubka-plastbau.html

фото1, 2
Питання як по такій стіні прокласти проводку? Чи можливо прокласти провода в пінопласті в гофрі?

14
Є ущільнюючий розчин УС-65 - виробник Росія, чи є його український аналог, чи можливо Європейський. Що самі запроектовуєте? Раніше в проектах писав джуг з глиною, але на експертизі зробити зауваження що необхідно застосовувати сучасні матеріали, як приклад УС-65

15
Не на все потрібно норми - достатньо звичайної логіки. Не потрібно робити ніякого контуру. Достатньо блискавкоприймача та струмовідводу, а через воду заряд сам знайде шлях до землі.

Сторінок: [1] 2 3 ... 21