Последние сообщения

Страниц: [1] 2 3 ... 10
1
Пожарная сигнализация / Re: Обережно, фальсифікат!
« Последний ответ от Evgen Koc 17 Июль 2018, 22:32:57  »
    У новій для проектувальників ситуації заміни обов'язкової сертифікації на декларування відповідності важливо знайти ті критерії та аргументи, які будуть сприйматися контролюючими органами. Сподіваюся, зі мною погодяться, що лист від УкрНДІЦЗ (читай - ТК 25) належить якраз до такого роду вагомих аргументів, на які може послатися проектувальник, обгрунтовуючи свій вибір кабелю. Коли йшлося про сертифікат №UA1.190.0844-18, виявилася відсутність відповідності саме до п. 4.7 ДСТУ 4809:2007, на важливість якого наголошувалося у листі. Якщо хтось має іншу думку з цього приводу (скажімо, щодо пріоритетності ДСТУ Б В.1.1-11:2005), належить переконати у цьому ТК 25 (УкрНДІ ЦЗ) та закріпити це у іншому листі від них. Практичні працівники лише подякують за такий результат, що відкриє їм додаткові можливості застосування кабельної продукції.
    Пропоную так само прискіпливо розглянути сертифікат того ж "Алая" (у додатку) - але у світлі документів та суджень, які походять з тих джерел, які затверджено у встановленому порядку (ЗУ, ПКМУ, листи від профільного ТК, УкрНДІ ПБ, тощо). Згадка про відіповідність до п. 4.7 там є. Якщо хтось і тут помітить невідповідність, це буде корисно для всіх у практичному плані.
    Решту заперечень і аргументів від небайдужих учасників нашого обговорення пропоную адресувати за призначенням - до ТК 25 та до УкрНДІ ЦЗ. ЗУ "Про стандартизацію" та ДСТУ 1.14:2015 "Національна стандартизація. Процедури створення, діяльності та припинення діяльності технічних комітетів стандартизації" дають кожному таку можливість. З питаннями щодо правомірності видачі того чи іншого сертифікату належить звертатися до Національної агенції акредидації України (НААУ), яка зобов'язана контролювати діяльність акредитованих ООВ та реагувати на сигнали щодо можливих порушень.
 
2
1.Данные мощности необходимы для правильного определения падения напряжения  на самом удаленном электроприемнике магистрали  (с учетом расчетных нагрузок на разных участках и разных сечений питающих линий и ответвленний)

В цьому дещо є, але рахувати потужності за різними таблицями та різними формулами для різних ділянок однієї і тієї ЛЕП, при чому для останніх ділянок взагалі доводиться рахувати для одного різновиду відносячи споживачі до якогось виду. А відповідність між таблицями для видів і різновидів м'яко кажучи не дуже. От і виходить що на наступних ділянках розрахункова потужність більша за потужність в попередніх. ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ!!! 
3
2.Часто на протяженных линиях ВЛИ в их конце не обеспечивается требуемая отключающая способность и термическая устойчивость. Тогда в проектах предусматривается установка на опоре/опорах  дополнительных предохранителей с меньшими уставками относительно принятых в ТП. Они выбираются по нагрузке оставшихся участков линии.
Це зрозуміло... Про це я і говорив. Потужність приводиться для перевірки лінії або для вибору автомата(запобіжника).
4
Внутреннее освещение / Re: Підключення чергового освітлення
« Последний ответ от danaya 17 Июль 2018, 16:27:45  »
ерування робочим освітленням в приміщенні розбити на декілька вимикачів . При вимкненні робочого освітлення один з цих вимикачів залишити ввімкненим , це і буде черглве освітлення .

Як варіант, але чергове підключається від ввідної шафи, а робоче від ЩО.
5
Внутреннее освещение / Re: Підключення чергового освітлення
« Последний ответ от danaya 17 Июль 2018, 16:11:15  »
в якості чергових світильників можна використовувати частину робочих.
Керування робочим освітленням в приміщенні розбити на декілька вимикачів . При вимкненні робочого освітлення один з цих вимикачів залишити ввімкненим , це і буде черглве освітлення .
Согласно ДБН В.2.2-3-97 Будинки та споруди. Навчальні заклади. - 4.25 В помещениях учебных заведений должны быть предусмотрены
следующие виды освещения:
     - рабочее - во всех помещениях преимущественно люминесцентны-
       ми лампами, лампы накаливания следует применять для освеще-
       ния  помещений, где по технологическим требованиям недопус-
       тимо применение люминесцентных ламп (киноаппаратные, поме-
       щения для звукозаписи и т.п.),  вспомогательных  помещений,
       душевых;
     - аварийное - в электрощитовых, вентиляционных камерах,  теп-
       ловых узлах, насосных, киноаппаратных, в залах вычислитель-
       ных центров, в гардеробах, машинных отделениях лифтов, мед-
       пунктах,  помещениях пожарных постов, мест установки прием-
       ных станций АПС (номинальная освещенность на полу - не
       менее 2 лк);
     - дежурное - в вестибюлях, коридорах, актовых и конференц-за-
       лах;

     - эвакуационное - в проходных помещениях, коридорах,  холлах,
       вестибюлях, на лестницах, в физкультурно-спортивных и
       актовых залах, раздевальных, кухнях, бассейнах.
Дежурное освещение - из 10 светильников - 3 дежурных (дают не полное освещение помещения - например, коридора школы) - для дежурного персонала
6
Добрый день! Стабилизатор уже выведен с ассортимента! Используйте мачту NL4001. Раньше он использовался для мачт на бетонніх опорах
7
Внутреннее освещение / Re: Підключення чергового освітлення
« Последний ответ от Roman3R 17 Июль 2018, 14:44:24  »
в якості чергових світильників можна використовувати частину робочих.
Керування робочим освітленням в приміщенні розбити на декілька вимикачів . При вимкненні робочого освітлення один з цих вимикачів залишити ввімкненим , це і буде черглве освітлення .
8
Внутреннее освещение / Re: Підключення чергового освітлення
« Последний ответ от Сугор 17 Июль 2018, 14:23:37  »
2 групи в один світильник
это как? Что Вы понимаете под дежурным освещением?
9
Внутреннее освещение / Підключення чергового освітлення
« Последний ответ от danaya 17 Июль 2018, 14:01:00  »
Добридень, колеги.
У монтажників виникло запитання, на яке я не знайшла відповіді. Згідно норм в якості чергових світильників можна використовувати частину робочих. Експертиза на це дала "добро" - 2 групи в один світильник - робоча та чергова, два різних вимикача. Запитання від монтажника - чи є необхідність якогось особливого світильника? Як фізично реалізувати підключення, чи не будуть через шлейф включатись всі світильники робочі при вмиканні чергового світильника? Всі світильники ввімкнені послідовно.
10
diden, нашел, но предназначение стабилизатора не понял. Я бы не заморачивался с дорогими дивайсами, а приварил бы к существующей стойке стальной прут необходимой высоты и диаметра.
Стабилизатор предназначен для молниеприемников 2,5 - 4 м. Стабилизатор обеспечивает стабильность и устойчивость при порывах сильного ветра.
На фото ниже примерно такая же радиоантенна, но немного короче. Если приваривать молниеприемник из прута, крепления антенны (зажимной крепеж) мешать не будут?
Страниц: [1] 2 3 ... 10