Відповідь

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.
Ім'я:
   
Email:
Тема:
Іконка повідомлення:
Вкладення:
(Вкладення)
Restrictions: 4 per post, maximum total size 5120KB, maximum individual size 5120KB

підказка: натисніть alt+s для відправлення або alt+p для перегляду повідомлення


Повідомлення в цій темі

Автор: Сугор
« : 01 Вересень 2014, 18:16:06  »

R@man, мабудь буде не зайвим прочитати що таке заземлювальний провідник (п.1.7.20). Також буде корисним ознайомитися з посібником до гл.1.7.
Автор: R@man
« : 01 Вересень 2014, 17:34:59  »

Колеги, підкажіть, як можна зрозуміти наступні трактовки пункту ПУЕ п.1.7.92?

"Опір заземлювального пристрою, до якого приєднано нейтраль джерела живлення ... , у будь-яку пору року не повинен перевищувати 2, 4 і 8 Ом відповідно для лінійних напруг..." І що цей опір потрібно враховувати з урахуванням усіх заземлювачів, приєднаних до PEN (PE) провідника. Тобто роблю висновок, що заземлювальних пристроїв може бути безліч, а їх сумарний опір має давати 4 Ом для напруги 220В. Тобто "інші" заземлювачі (приєднані до PEN (PE)) приєднуються до нейтралі джерела через знову ж таки PEN чи PE провідники, що суперечить п. 1.7.91, де говориться, що "Не допускається використовувати PEN (PE, N) провідники, які з"єднують нейтраль з розподільчим щитом, як заземлювальні". Для розподільно щита розумію повторне заземлення на вводі в будівлю.

і далі в цьому ж пункті

 "...Опір заземлювача, до якого безпосередньо приєднують нейтраль джерела трифазного струму або..., має бути не більшим 15, 30 і 60 Ом відповідно для лінійних напруг..."

Як можна зрозуміти таке двояке, як на мене, тлумачення норм?
Дякую за висловленні думки!