Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - O.S.

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 126
17
Ось цікаве кіно про "нові тарифи ДАІ", причому кіно документальне, зняте в природньому середовищі існування виду Daishnikus Vulgaris...канал "Animal planet" відпочиває  :D
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=76&t=26713

18
Думаю, что дилетант.
Ну, так тому і бути. Прошу адміністрацію форуму поміняти O.S. і grossel статусами   :)
А до тих пір припиняю свою участь в форумі.

19
grossel, так все-таки гуру чи дилетант?  :D Ну хай QF6 вибиває, я ж не проти.

20
До фундаментів будівель і споруд
Теж про це думав, але якось стрьомно так близько брати. До водопроводу і то треба брати метр (по гл. 2.3 ПУЕ), а тут цілий величезний резервуар. Не знаю...

21
*Андрей*, nocibur, дякую вам, це якраз саме те, що треба.

22
1. Порушений п. 4.13 ДБН В.2.5-23-2010 щодо живлення комп'ютерів.
2. Більшість струмів розраховано невірно, без урахування косинуса фі приймачів.
3. Не вказано, звідки живиться електродзвоник квартири.
4. Розетка в ванній повинна бути вологозахищена.
5. Опечатки. Двічі написано "Гр. 7", "К4".

Ну а розрахункова потужність квартири визначається по табл. 3.1 ДБН В.2.5-23-2010, стовпчик з написом "1" (або ж якщо в хазяїна квартира є договір на постачання електроенергії, і він не збирається його переукладати,то цифру беруть з цього договору). Потім визначається струм і вибирається автомат на вводі в квартирний щиток. 

23
Власне, питання в назві теми. В гл. 2.3 ПУЕ нічого не знайшов. Може брати як до водопровода? Хоча навряд чи.

24
В паспорті на вимикач BB/TEL вказано, що повний час його відключення 0,025 с. Але там стоїть примітка, що це без часу спрацьовування блоку управління. Допоможіть будь ласка, хто знає цей час спрацьовування блоку управління. Ніяку документацію на ці блоки мені знайти не вдалось.

25
Нарушает ли электропередающая организации п.11.2 ДБНа, требуя размещать счетчики не на границе балансовой пренадлежности?
Или второй абзац этого пункта дает ей на это право?
Думаю, звичайно ж порушують. Причому як і перший абзац, так і другий. Бо в другому абзаці написано
Розрахункові засоби обліку електричної енергії мають бути встановлені так, щоб для контролю за рівнем споживання електричної енергії забезпечити технічну та фізичну можливості безперешкодного доступу до них відповідальних працівників Держенергонагляду, постачальника електричної енергії, електропередавальної організації та споживача електричної енергії.
Виходячи з виділеного жирним шрифтом не думаю, що енергопостачальник видасть всім споживачам ключі від РП-0,4 кВ ТП-шки.

26
Andrey S, спробуйте пункти 5.2.4 і 5.2.5 НПАОП 0.00-1.29-97.

27
andery, дякую за файл, в принципі поки що в опитувальному листі напишу такий ліфт як у вас, а далі конструктори уточнять.
ZoloS9479, також дякую за ДСТУ, сиджу вивчаю. В принципі прикольні діаграми.
Нажаль, *Андрей*, видалив своє повідомлення з вкладеною методичкою, а я не встиг її скачати, тільки побачив що є таке повідомлення, часу катастрофічно не вистачає.
Можливо хтось встиг скачати? В принципі така штука потрібна, коли 
нужно прикинуть мощность за неимением исходных данных.

28
Я б в підлозі проводив. І трохи ближче вести до пульта, і не створюємо пожнавантаження за підшивною стелею, ну і плюс приміщення жарке, а тепле повітря, як відомо, піднімається вверх. А за підшивною стелею і так як правило тісно: проводка освітлення, пожсигналізації, вентканали...

29
но даже если и да, то степень защиты должна быть IP23
Будьте уважні, FHO/T це світильник з металогалогенною лампою, тобто по суті з лампою розжарювання. А значить треба дивитись на перший рядок цієї таблиці, тому ступінь захисту не ІР 23, а 2'3. Так як ступінь захисту від твердих тіл 2'Х більш надійний, ніж ІР2Х, значить висновок тільки один: даний світильник застосовувати в пожеженебезпечній зоні ніззя  ;)
нужно расчитывать по пожарной нагрузке
В принципі так, але як правило там буде П-ІІа. В старих нормах і літературі це було апріорі.
ну степень защиты тут вроде и не нужна.
Про рос. нормы я не в курсе, а про укр. - см. выше.

30
Категория сложности объекта - ІІІ (административные здания, офисные помещения)
Ну категорія складності визначається не призначенням будівлі, там інші критерії.
Я не настаиваю на своем видении, никому его не навязываю, НО - в 80% случаев из практики за молниезащиту на новостройках вспоминают, когда несут документы в ГАСК, там люди начинают задавать вопросы... И сразу начинается проектирование, монтаж и пр.
Очевидно, в різних регіонах по-різному, свої місцеві особливості. У нас так:
напишуть зауваження на зразок "Відсутні рішення з блискавкозахисту". І поки такі рішення не будуть надані на експертизу, позитивного експертного висновку не бачити.

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 126