Відповідь

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.
Ім'я:
   
Email:
Тема:
Іконка повідомлення:
Вкладення:
(Вкладення)
Restrictions: 4 per post, maximum total size 5120KB, maximum individual size 5120KB

підказка: натисніть alt+s для відправлення або alt+p для перегляду повідомлення


Повідомлення в цій темі

Автор: rga
« : 08 Січень 2014, 09:37:14  »

rga, экспертиза - это не согласование (не погодження).
Ступила, конец года, однако ...  :-[
Автор: Виктор
« : 05 Січень 2014, 14:42:45  »

rga, экспертиза - это не согласование (не погодження).
Автор: rga
« : 26 Грудень 2013, 17:02:36  »

Попробую реанимировать темку, вместо того, чтоб заводить новую.  :)

Кто-то может объяснить вот это, как на мой взгляд, противоречие Закона «О регулировании градостроительной деятельности»:
Стаття 31.
2 ...
Експертиза проектів будівництва об'єктів IV і V категорій складності, що споруджуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, здійснюється експертною організацією державної форми власності.

6.Проектна документація на будівництво об'єктів не потребує погодження державними органами, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, юридичними особами, утвореними такими органами.

Ведь "експертна організація державної форми власності" из п.2 - "юридична особа, утворена  державними органами" из п.6?
Т.е. они хотели сказать "вся остальная, кроме перечисленной выше"?
Автор: руслан-электрик
« : 24 Грудень 2010, 16:52:56  »

Осталось только дождаться принятия этого закона и "Містобудівного кодексу" :)
Автор: hi_tech
« : 24 Грудень 2010, 15:09:35  »

На почту пришла рассылка от www.budinfo.org.ua, вот на эту Статью

Прочитав проект закона, понравилась Статья 31 данного Законопроекта:
"Стаття 31. Проектна документація на будівництво
1. Проектна документація на будівництво об’єктів містобудування розробляється у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури, з урахуванням вимог містобудівної документації та вихідних даних з дотриманням вимог державних будівельних норм, стандартів і правил та затверджується замовником.
До проектної документації на будівництво об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, а також об’єктів, які підлягають оцінці впливу на навколишнє природне середовище у транскордонному контексті, додаються оцінка існуючого чи передбачуваного впливу на стан навколишнього природного середовища. Перелік таких об’єктів визначається Кабінетом Міністрів України.
2. Проектна документація на будівництво не потребує погодження з державними органами, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, юридичними особами, утвореними такими органами.
3. У випадках, передбачених частиною четвертою цієї статті, розроблення проектної документації на будівництво завершується проведенням експертизи проекту будівництва, а її затвердження здійснюється після отримання позитивного висновку експертизи.
Експертиза проектів будівництва проводиться в установленому Кабінетом Міністрів України порядку експертними організаціями незалежно від форми власності, які відповідають критеріям, визначеним центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури. При цьому до проведення експертизи залучаються (в тому числі на підставі цивільно-правових договорів) експерти з питань санітарного та епідемічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки, які пройшли професійну атестацію, що проводилася із залученням представників відповідних центральних органів виконавчої влади, та отримали відповідний  кваліфікаційний сертифікат. Порядок проведення професійної атестації таких експертів встановлюється Кабінетом Міністрів України.
4. Обов’язковій експертизі підлягають проекти будівництва об’єктів містобудування:
що належать до ІV і V категорії складності, — щодо додержання нормативів з питань санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки, міцності, надійності та необхідної довговічності;
що споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами, — в частині міцності, надійності та довговічності;
що споруджуються із залученням бюджетних коштів, — щодо кошторисної частини проектної документації.
За рішенням замовника може проводитися також експертиза проектів будівництва інших об’єктів, ніж передбачені у цій частині.
5. Встановлення випадків та порядку проведення експертизи проектів будівництва іншими законами не допускається."

Таким образом, проведение экспертизы проектной документации для технически несложных и неопасных объектов, а также согласования с госорганами хотят отменить...