Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - kostalom

Сторінок: [1] 2 3 4
1
Панове. Є багато інфорамції для роздумів в вашому діалозі. Але справді, ми відійшли від теми. Повторюся. Мова йде про житловий комплекс V категорії, а відповідно експертиза буде і на П і на Р. Питання було не в ціні на проект. Замовник задав хороше питання. А чи потрібно розмальовувати квартири, якщо по факту проводка в квартирах робитися не буде. Що я вважаю абсолютно логічно, бо як тут писалося та проводка по факту на 100% перероблюється. Виключаємо з рівняння житлові будинки з квартирами під ключ. Тож питання тільки в тому чи пройде експертизу такий проект. З вашого діалогу зробив висновки, що в кожній області свої "прибабахи" в експертів. Тобто чіткого дозволу на виконання проекту без розмальвки квартир немає... Якщо всеж замовник вирішить не розмальовувати квартири та подасть проект на експертизу то відпишуся як все пройшло.

3
Житлові будівлі / Re: Потери напряжения
« : 25 Жовтень 2016, 16:24:34  »
В тому скані що я скинув мова якраз не про відхилення а про спадок напруги.

4
Стосовно ДБН А.2.2.-3:2014. Читав раніше. Конкретно нічого не сказано. П Додаток Д п.11;12 не має конкретики і взагалі трактувати можна як завгодно. ДСТУ Б.А.2.4-24:2008 стосується правил оформлення а не складу/вмісту проекту. ДСТУ БА.2.4-4:2009 також конкретики 0... Добре поставимо питання по іншому. Як уникнути розмальовки квартир. Всі згідні, що то марна робота і нікому не потрібна бо по факту проводку в квартирах все рівно не монтують, а якщо й монтують власник квартири все перемонтовує. Можливо в завданні на проектування від замовника написати пункт що проводка в квартирах буде проектуватися після купівлі окремим додатком (якого звісно експертизі ніхто по факту не надасть)? Чи якось так?

5
Житлові будівлі / Re: Потери напряжения
« : 25 Жовтень 2016, 15:29:11  »
Ось нормативні спадки напруги в ПУЕ (остання редакція). Але я так розумію то спадок від ВРП, ГРЩ до споживачів. Тобто спадок від ТП до ГРЩ ця таблиця не регламентує... Як на мене якщо допустити що спадок від ТП до кінцевого споживача (квартири) має складати 7% то спадок 4,4% в мережах ЕП +/- допустимий.

6
Романе за вас я знаю ) В Андрія вже питав ) Може то мені снилося, але колись ніби знаходив якийсь лист від відповідних органів, що проводку в квартирах проектувати не обов'язково взагалі... А зараз знайти не можу ((((

7
Думаю всі погодяться, що креслення електропроводки в квартирах на даний момент є архаїзмом. Але чи є якісь нормативні документи відповідних органів які дозволяють не вказувати електропроводку в квартирах на стадіях П, Р? Хто як робить? Якщо ви вказуєте тільки підключення газового котла та аналізатора то чи виникали проблеми з експертизою? Відповіді прохання давати тільки тим хто проходив експертизу з тим чи іншим варіантом.

8
Да не уже и точки и запятые ставил и цифры круглые вводил....
Slawikvap  может подскажешь в чем проблема????

9
чегото я немогу получить результат  :-[ уже пробовал по всякому и ничего.... А у вас я так понимаю пашет? Выдает ошибку( "0,103" is not a valid floating point value )

10
Slawikvap чегото нефунциклирует или ето у меня руки неоттуда  ::)  Значит запустил ввел кабель сос, кол. дилянок а результата нет????

11
2 Нкушник дело в том что прога в основном по расчету жилых нагрузок и соответственно Кисп. и тд у нас России и Белоруссии отличаются, правда не могу сказать насколько, несравнивал...

12
Если рассматривать здание ТП и админздание отдельно
вопрос не в том чтоб отдельно а в том чтоб питающий кабель не шел через другие помещения здания, в твоем случае так и есть. Хотя в моей практике были и такие варианты когда шел, но мы всеравно закладывали обычный кабель и проходили експертизу, но соглашусь что с таким вариантом можно поспорить...

13
Из практики могу сказать наша проектная фирма делала и встроеные КТП и пристроеные и само собой просто ГРЩ в здании. И так как ГРЩ (неговоря уже о КТП) граничат с внешней стеной тоись питаючий кабель по зданию неидет соответственно от пожара в самом здании его защищать ненужно. Посему всегда делаем ввод в ГРЩ обыщным кабелем, а вот от ГРЩ на ав. осв. Е30. Сделано таким образом много довольно крупных объэктов и ни одного замечания по сему поводу от експертизы небыло.

14
Doepke / Re: Теория и практика диф.защиты
« : 23 Листопад 2010, 12:24:58  »
Спасибо за информацию будем разбиратся.... Посмотрим что там за рубежом по поводу УЗО думают  :thumbsup:

15
медь - 25мм2
Со всем уважением но при таком сечении двигатель не запустится!!!! Так как в момент пуска падение на зажимах двигателя будет приблизительно 29% а допустимо не больше 15%  Тут поможет сечение 50мм но более точно можно будет сказать имея данные транса и более точную длину кабеля потомучто +/- 200м ето както многовато!!!

Сторінок: [1] 2 3 4