Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Саша85

Сторінок: [1] 2 3 ... 12
1
Доброї ночі всім.
Є невеликих декілька (3-4) продуктових маркетів (до 100 м.кв.), замовник хоче забезпечити резервне електропостачання шляхом підключення автономного генератора (бензинового) 8-15 кВт (який буде підвозитись на авто в період відсутнього ел.постачання), планується після лічильника розрахункового (в приміщенні ел.щитової) поставити перекидний рубильник .. от тут питання, що краще встановити, на стіні готовий перекидний рубильник типу QS5-63P/4 63А (1-0-2) АскоУкрем (бюджетний варіант) або пакетний перемикач 63А enext , чи на DIN рейку щось гарніше типу HIM308 (hager)
Можливо хто проектував (чи мав справу) маркети чи інший аналогічний обєкт де передбачалось встановити перемикання на резевне автономне живлення.
Дякі.

2
Необхідно (за завданням Замовника "МТС") передбачити в проекті облік базової станції зв'язку на базі лічильника Landis & Gyr типу ZMR 110 + модем SIM EM Reader.  Можливо хто мав вже справу з проектуванням такого вузла обліку, то прохання описати основні моменти та схему підключення: лічильник + модем та його схема підключення з схемою живлення 12 В (згідно х-ики модема).
HELP  :-[
P.S. Потужність станції 10 кВт, напруга в точці приєднання 0,38 кВ

3
Можливо аналогічні запитання вже не раз буди озвучені.
Наявне одне з зауважень до проекту АСКОЕ яке невпевнений як описати «проектом невизначено порядок складання балансу електроенергії у власних технологічних мережах для проведення комерційних розрахунків (вимога п.3.26 ПКЕЕ)». В схемі основного споживача якому необхідно впровадити ЛУЗОД (для подальшої інтеграції в АСКОЕ) є один Субспоживач (згідно схеми) який приєднаний в РУ 0,4 кВ ЗТП 10/0,4 перед розрахунковими приладами обліку Основного Споживача. Враховуючи, що на нього не поширюється зобов’язання щодо встановлення ЛУЗОД згідно ПКЕЕ, та враховуючи п.6.23.2.1 ПКЕЕ "Якщо точка продажу електричної енергії субспоживачу встановлена на межі балансової належності суміжних електроустановок, які належать за ознакою права власності основному споживачу та субспоживачу:
обсяг електричної енергії, спожитої Основним Споживачем, визначається за показами розрахункового засобу обліку основного споживача;
обсяг електричної енергії, спожитої Субспоживачем, визначається за засобом обліку субспоживача»
отже це є ручне додавання (?) показників спожитої е/е Субспоживача до показників системи ЛУЗОД Основного Споживача, що і є порядком складання балансу електричної енергії.
Обсяг втрат електричної енергії пов’язаних із спільним використанням додаватиметься до обсягу е/е спожитої Субспоживачем ?
Прокоментуйте будь-ласка моє бачення, щодо зауваження в проекті. До завтра необхідно розібратися з проектом.

Проект виконую не я, друг попросив забрати зауваження в «обленерго» і в зв’язку з тим що він на вихідних не зможе виправити проект, попросив накидати основні рішення щодо виправлення зауважень. Починаю тільки вникати в проекти АСКОЕ (ЛУЗОД).

4
Різне / Re: Кто ответит...?
« : 14 Квітень 2014, 19:29:06  »
Можливо не в тему, але ...
Шановні хтось використовував і чи є якісь відгуки про електроінсталяцію (розетки, вимикачі 1 та 2 клавішні.) марки Lezard.
Просто є можливість по досить привабливій ціні взяти розетки та вимикачі (близько 30 шт.), так що хотівби почути думки.
Може краще Viko ???

5
Шановні форумчани, де все ж таки найти цей ДСТУ Б А.3.1-22:2013 Визначення тривалості будівництва об’єктів

6
Про все / Re: Оформление проектов
« : 19 Січень 2014, 15:21:24  »
АУУУ, ... питання вихідних даних на проектування є що настільки неважливим (моє 56 повідомлення даної теми). Хоча б прокоментували б, що, хто, да як розробляє проекти, та як трактує даний пункт 4 ПОРЯДКУ розроблення проектної документації на будівництво об'єктів

7
Про все / Re: Оформление проектов
« : 12 Січень 2014, 22:11:32  »
Вихідними даними (згідно п.4 ПОРЯДКУ розроблення проектної документації на будівництво об'єктів) для проектування є: містобудівні умови і обмеження; технічні умови; завдання на проектування.
Отже щоб запроектувати будівництво ПЛ 10 кВ (для прикладу) спочатку необхідно отримати містобудівні умови і обмеження. Обовязковим пунктом де є наявність документа про власність/користування земельною ділянкою (під опори ПЛ 10 кВ). Але щоб оформляти землю спочатку необхідно розробити проект погодити його зі всіма субєктами (у разі необхідності), власниками користувачами суміжних ділянок, суміжними інженерними мережами (власниками/банасоутримувачами) .... якось дивно виходить, спочатку землю відводим (щоб отримати містобудівні умови) а тоді проект розробляєм  :wall:
Шановні форумчани як у Вас відбувається розроблення проекту (маю на увазі спочатку отримання містобудівних умов де необхідно зазначати інформацію про власність/користування земельною ділянкою): отримуєте містобудівні умови чи ні, як до цього ставляться ДАБІ.
Я вважаю що спочатку проект розробляється, далі перед початком будівництва оформляються містобудівні умови, далі декларація про початок будівництва.

8
Рився в інтернеті, щось нічого невиходить знайти цей документ (ДСТУ Б А.3.1-22:2013 Визначення тривалості будівництва об’єктів).
Хоча в Наказі Мінрегіонбуду №393 від 20.09.13 р. передбачено нібито що даний документ вже давно має бути, а саме пунктом 4.3. Видати прийнятий цим наказом ДСТУ Б А.3.1-22:2013 "Визначення тривалості будівництва об'єктів" не пізніше ніж за 90 днів до дня набрання ним чинності.
Набрання чинності даного ДСТУ 01.01.2014 р.

аууууу, де ти ДСТУ  :-[

9
Житлові будівлі / Re: Электроотопление
« : 03 Квітень 2013, 22:21:15  »
Я понимаю что это бредок

Згідний з Вами. Отже враховуючи коментарі ejen,  та uksusXIII,  з врахуванням http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0598-12/paran12#n12 я вважаю що обл немає права відмовити

10
А як розуміти те що абзацом 2 ст.17-2 ЗУ "Про електроенергетику" прописано  те, що ставки затверджуються згідно методики, а методики затвердженої немає, щось невяжеться дана стаття 17-2 ЗУ та постанова НКРЕ про затвердження ставок, я чогось нерозумію  :-[

11
Допустим есть опора  10кВ - тип СВ-105-3,5
опори із згинаючим моментом менше 50 кНхм заборонено використовувати згідно п.6.5.1 та п.6.5.12 "Побудова та експлуатація електричних мереж. Технічна політика" частина ІІ.

P.S. файл неповністю. Сорі

12
Ну да , у Головы КООПЕРАТИВА есть лицензия на право продажи электрической энергии
+5

stefan, правила користування Вам це підтвердять http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0417-96 та http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1357-99-%D0%BF

13
Шановні форумчани допоможіть хто знає.
Є дані в Excel, а саме перелік КТП, ЗТП з відповідними номерами. наприклад КТП №35, КТП № 70, КТП №16. Треба посортувати ці дані по номеру, але треба виділити з комірки (ячейки) Excel тільки текст для того щоб посортувати. ТОбто розділити на двоє: текст і окремо число
 Знаю тільки що є певна формула яка може це зробити, і непамятаю з якого розділу Excel "Статистика" чи "текст" ця формула є. ДОПОМОЖІТЬ тому що великий обєм інформації і вручну вводити дуже довго

14
розрахунки виконував згідно п.7.2 ДСТУ Б В.2.5-38:2008

15
Хрест металевий, але блискавкоприймач кріпиться довжиною 3 м (я ж писав) а кріпити його відповідно на +16,4 м.
На заданій висоті по перше хрест не забезпечить захисної зони, а подруге священик проти використання хреста як блискавкоприймача

Сторінок: [1] 2 3 ... 12