Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Shturman

Сторінок: [1] 2 3 ... 47
1
а де взагалі реально використовується те переносне освітлення на пониженій напрузі? Бо в проектах теж забиваємо ті ЯТП-220/36В, але  це тільки для того, щоб витримати норми при здачі об'єкту. В яких випадках воно дійсно потрібно?

2
Живлення комірки показано зверху
ну це ввідна комірка, тому живлення приходить знизу і заживлює вже секцію шин

3
а ще крутіше коли кожен артикул в каталозі це посилання на відповідну сторінку виробу на сайті. ЦЕ взагалі жир

4
а ще б було круто, щоб в ПДФ каталозі були посилання в змісті на конкретну сторінку, щоб кожен раз не переходити вручну на потрібну сторінку. В багатьох каталогах це реалізовано.

5
Тобто, його можна підключити або через ТА1, ТА2, або мимо них
Ви мали на увазі що можна підключити, або до ТС, або після ТС по ходу енергії?
Якщо в комірці встановлений лічильник, то якщо ми підключаєм перед ТС, то споживання того транса Т не буде враховуватись, а якщо після ТС, то буде враховуватись. Правильно?
І ще таке тоді питання. Якщо підключаємо після ТС (варіант показаний штриховою), то тоді при КЗ на ділянці, що показана штриховою лінією, відбудеться відключення вимикача Q. Але при цьому саме КЗ не буде відключене так як воно перед вимикачем і відключене може бути тільки вимикачем в голові живлячої лінії. Правильно?

6
це з каталогу на комірки КСО 272

7
Доброго дня. Хто може пояснити, що мається на увазі під тими штриховими лініями, що показані на однолінійній схемі ввідної комірки 10 кВ, яка додатково обладнана однофазним трансформатором власних потреб? Маються на увазі ті лінії які ідуть до трансформатора Т

8
Якщо і ставити протипожежне ПЗВ на всю квартиру, то тільки з витримкою часу, тобто селективне. Для того щоб замикання на землю в лінії яка захищена своїм ПЗВ не викликало спрацьовування ввідного ПЗВ і знеструмлення всієї квартири. Тобто виходить двохрівневий захист по струму витоку.

9
якщо кабелів багато (ні 2-4), то можна зробити ось так:
та ні, там звичайна КЛ-0,4 кВ з двома кабелями.
Значить нормами прямо не зоборонено під паркомісцями проходити. Це я і хотів почути. Дякую всім

10
мова не іде про паркінг. Просто кабельна лінія 0,4 кВ в землі, а над кабелем стоянка для машин (паркомісця).

11
На чийому балансі КЛ?
кабелі будуть на балансі обленерго. Був випадок давно коли погоджували схожу ситуацію, то вони були проти прокладання під паркомісцями посилаючись на утруднений ремонт, бо там типу машини будуть стояти. Мене зараз цікавить чи є заборона саме в нормах на прокладення під парковками

12
Добрий день. Чи є заборона на прокладання кабельної лінії яка живить одну із секції житлового комплексу під паркомісцями? Прямої заборони знайти не можу, але чуйка підказує, що під паркомісцями прокладати кабель не дуже добре з точки зору його ремонту чи якогось обслуговування. Може хто підкаже?

13
Добрий день. Чи є в когось вузли кабельних ліній (пересічення, ущільнення в трубах і на вводах) в форматі автокада якими б ви могли поділитись? Дякую

14
Ніхто з форумчан не займається високовольтними комірками?. Потрібно консультацію. Чи можливо таку комірку (тип К-201) з повітряним виводом переобладнати в комірку з кабельним виводом. Хто знає конструктив такої комірки? Бо взагалі в неті не можу знайти її конструктив

15
колись трохи вивчав чому саме заборонили. Так ось можлива така ситуація, що людину яка має скажімо кардіостимулятор б'є цим струмом і струм витоку вишибає ПЗВ, але навіть того часу поки ПЗВ спрацює і того струму достатньо щоб серйозно нашкодити, або і вбити таку людину. То ті хто писав норми жорстко заборонили використання ПЗВ без заземлення щоб навіть такі ситуації виключити. Але на практиці ця норма не виконується. Виходить що людина на свій розсуд встановлює це ПЗВ а норми вразі чого ні при чому. Формально це буде порушення норм.

Сторінок: [1] 2 3 ... 47