Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.

Сообщения - sanakol

Страниц: [1] 2 3 ... 5
1
☑️ Корпорація АСКО-УКРЕМ приготовула для Вас оновлений дизайн асортиментної лінійки елементів живлення! Розробляючи проект нового дизайну ми керувалися сучасними тенденціями ринку, врахували вибагливість споживачів до якісних характеристик та технічних властивостей продукції торгової марки АСКО-УКРЕМ.
☑️ Ми створили нову кольорову гаму, в якій поєдналися традиційні українські кольори з візуально дивовижним градієнтом та оригінальними графічними ефектами. Основою роботи команди наших фахівців стали покращені технічні характеристики нашої нової батарейки, саме тому ми досягли збільшення ємності і, як результат, тривалішого режиму роботи -  до 20% в порівнянні з попередньою версією.

2
Герметичні кабельні з’єднувачі призначені для оперативного та зручного монтажу різного електрообладнання і забезпечення надійно ізольованого та герметичного з’єднання.

3
Металеві кабельні сальники призначені для введення електричних проводів та кабелів в розподільчі щити чи монтажні коробки для захисту провідників від механічного пошкодження, а також для захисту
електроустановок від пилу та вологи.

4
Шини нульові призначені для електричного та механічного приєднання нульових робочих (N) та захисних провідників (РЕ).

5
АСКО-УКРЕМ / НОВИНКА! КАУЧУКОВІ РОЗ’ЄМИ
« : 30 Апрель 2021, 15:07:05  »
Каучукові роз’єми призначені для оперативного та безпечного підключення до мережі електроживлення освітлювальних приладів, електроінструменту та іншого електрообладнання у складних експлуатаційних умовах.

6
Клемники даної серії призначені для розгалуження магістральних ліній мідних і алюмінієвих кабелів з попереднім зняттям ізоляції на місці встановлення без розрізання центрального провідника.

7
Термоусаджувальні кабельні рукавички призначені для електроізоляції та герметизації  розгалужень низьковольтних (до 1кВ) кабелів з кількістю жил від 2-х до 4-х у внутрішніх та відкритих електроустановках.

8
Дана модель фіксатора призначена для фіксації модульного та іншого обладнання на DIN-рейці 35 мм.

9
Клеми даної серії призначені для безгвинтового з’єднання та розгалуження мідних одножильних та багатожильних провідників без допомоги інструменту.

10
Світлодіодні світильники з інфрачервоним датчиком руху серії СДР АСКО-УКРЕМ призначені для автоматичного увімкнення та вимкнення освітлення в заданому інтервалі часу в залежності від наявності рухомих об’єктів і рівня освітленості в зоні виявлення. Модель СДР-53ВЕ має додатково вбудований акумулятор для автономного освітлення у випадку планового або аварійного знеструмлення електромережі.

11
Труба гофрована АСКО-УКРЕМ є гнучким негерметичним гофрованим трубопроводом.

12
АСКО-УКРЕМ / Металорукав АСКО-УКРЕМ
« : 18 Март 2021, 09:32:27  »
Металорукав АСКО-УКРЕМ – гнучкий трубопровід, призначений для захисту електричних проводів та кабелів від механічних пошкоджень та негативного впливу навколишнього середовища.

13
Поспішайте скористатися вигідною ціновою пропозицією!
https://www.acko.ua/e-store/xml_catalog/finalniy_rozprodazh/

14
Дюбель-хомут призначений для кріплення кабелів та проводів до природного каменю, повнотілої цегли та бетону.
https://www.acko.ua/e-store/xml_catalog/dyubel_khomuti_dlya_kabeliv/

Страниц: [1] 2 3 ... 5