Ответ

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 150 дней.
Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему.
Имя:
   Я не спамер
Email:
Тема:
Иконка сообщения:
Вложение:
(Добавить ещё)
Ограничения: 4 вложения в одном сообщении, максимальный размер всех файлов 5120KB, максимальный размер одного файла 5120KB

подсказка: нажмите alt+s для отправки или alt+p для предварительного просмотра сообщения


Сообщения в этой теме

Автор: CC19
« : 19 Март 2021, 11:11:07  »

Evgen Koc, Дякую за відповідь!
Був би вдячним, якби прокоментували ще в цій темі http://eom.com.ua/index.php/topic,29947.msg195675.html#msg195675
Автор: Evgen Koc
« : 19 Март 2021, 10:04:15  »

Дійсно, якщо дотримано роздільчої відстані s у всіх місцях зближення провідників LPS зі струмопровідними елементами у будівлі, така LPS може вважатися ізольованою. Про це належить попередити власника споруди, аби він звертав на це увагу підрядчиків, які будуть що небудь робити на цій споруді.
Згадка про Додаток D вказує на те, що у споруді є вибухові зони. Напевне цим обумовлено попереднє Ваше рішення про відокремлені щогли блискавкозахисту. Звертайте увагу на те, щоби неізольовані (на високу напругу - 100 кВ принаймні) провідники LPS не проходили крізь зони 1 та 21. Сподіваюся, що перелік заходів захисту від блискавки був сформований на підставі процедури оцінювання ризиків за ДСТУ IEC 62305-2:2012.
Автор: CC19
« : 17 Март 2021, 09:35:24  »

Продовження теми "Чи потрібно об'єднувати заземлювачі? Будівля категорії Б"
Будівля невелика, 10х36м, висота 4м, стіни - цегла, перекриття - бетонні плити. Спочатку хотів використати окремо стоячі блискавкоприймачі, потім перейшов на встановлення блискавкоприймачів на будівлю, з кріпленням їх до цегляних стін.
Згідно додатку D, для даної будівлі потрібно приймати ізольовану LPS.
Згідно 6.3.1
Цитировать (выделенное)
Електричне ізолювання системи перехоплення або системи доземних провідників від металевих частин конструкції, металевого устатковання та внутрішніх систем може бути досягнуто шляхом створення роздільної відстані, s між частинами.
В моєму випадку, блискавкоприймачі та струмовідводи в звичайному виконанні я кріплю до цегляної стіни товщиною 640мм, що більше ніж s. Чи вважається дана система ізольованою?
Питання виникло тому що, згідно визначення
Цитировать (выделенное)
3.3 зовнішня LPS, ізольована від захищуваної будівлі (споруди)
LPS з системою перехоплення та системою доземних провідників, розміщених таким чином, що шлях струму блискавки не має контакту із захищуваною будівлею (спорудою)
Виходить, що струм блискавки має контакт з захищуваною будівлею, але при цьому забезпечується роздільна відстань до внутрішніх систем.