Ответ

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 150 дней.
Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему.
Имя:
   Я не спамер
Email:
Тема:
Иконка сообщения:
Вложение:
(Добавить ещё)
Ограничения: 4 вложения в одном сообщении, максимальный размер всех файлов 5120KB, максимальный размер одного файла 5120KB

подсказка: нажмите alt+s для отправки или alt+p для предварительного просмотра сообщения


Сообщения в этой теме

Автор: kaplina
« : 15 Апрель 2015, 15:13:13  »

Шановні партнери, колеги!

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці Елком-Україна 2015, яка відбудеться з 21 по 24 квітня 2015 року у КиївЕкспоПлаза за адресою: м.Київ, вул.Салютна 2 Б.

Вашій увазі, у цьому році, будуть представлені новинки:
  • Theben - Лінійки НОВИХ серій датчиків руху та присутності, а також нова лінійка світлодіодних прожекторів з датчиками руху та без!
  • Spelsberg - Серія НОВИХ щитів від 14 до 70 модулів із вбудованою системою вентиляції, що запобігає утворенню конденсату! А також - інші новинки.
  • Doepke - Працюючі імітаційні стенди з приладами захисного відімкнення, приладами контролю та моніторингу струмів тощо. А також - інформація про численні новинки у галузі захисту від струмів витоку, що черговий раз підтверджує репутацію компанії як одного з провідних експертів у даній галузі!

З 22 по 24 квітня на нашому стенді у Вашому розпорядженні будуть представники фірм Spelsberg (Пітер Ніклас) та Doepke (Герхард Янссен). Можете адресувати всі Ваші питання напряму до них. Представник фірми Theben приїде з візитом у Київ пізніше, по закінченні виставки. Будь-ласка, всі кому необхідно зустрітися з ним, повідомте нас про це, зустріч буде внесена у його програму візиту.

Фінансовий вантаж нашої участі у виставці повністю взяли на себе наші німецькі партнери, що підтверджує інтерес та довіру до нас та України з боку наших європейських партнерів! Ми щиро вдячні за допомогу та довіру в цей непростий час!

Електронне запрошення на виставку тут>>

Ми працюємо для Вас та будемо раді зустрічі!