Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.

Сообщения - my_move

Страниц: [1] 2 3 ... 17
1
Какие требования? Те, которые Вы за требования не считаете?
Дивна ви якась, бо це якраз не я, а люд, який складав ДБН В.2.5-56 2014 вирішив, що режим "дистанційного пуску" від кнопок в шафах пожежних кранів не потрібен. І не вписав цю вимогу в текст нормативу. Її нема. І не буде: я подивився текст проекту змін до ДБН В.2.5-56 2014. Сам термін "дистанційний пуск" там таки передбачено, однак, підпункт "дистанційний пуск" в пункті про пуск пожежних насосів відсутній. Як на мене, це вже виглядає як принципова відмова від кнопок в шафах ПК.

2
Делайте проекты без дистанционного пуска и без контроля линии. Кто ж запретит тут Вам это делать?
Пропонуєте порушувати вимоги чинного ДБН В.2.5-56 2014?  ::)

3
Для данных систем в обязательном порядке должны предусматриваться
Вірно пишите, герр grossel, однак, дещо не таке як вам ввижається. Я знаю як це працює. Бо якби не знав, мене навряд чи хвилювало б чому в ДБН В.2.5-56 2014 відсутній режим дистанційного пуску пожежних насосів і - який жах - контроль цілісності ланцюгів дистанційного пуску.

4
Пуск в Ваше понятие управления не входит? В чем тогда заключается управление насосами, дистанционное и местное?
Ні, пуск до складу функції "управління" не входить. Пуск входить до складу функції "електрокерування" (так в документі). А "управління", яке теж мало б входити до складу функції "електрокерування" нарівні з пуском, окрім власної і власно функції пуску призначено ще й для зупинки того обладнання, управління яким виконується. Тому б я волів, щоб в нормах було чітко вказано функцію "дистанційного пуску". Однак, все це лірика, а далі не ліпше: для даної теми ДБН В.2.5-56 2014 не передбачає контролю цілісності ланцюгів дистанційного пуску; така ось дикість.

5
А как Вы представляете эту "вимогу", так, чтоб это Вас устроило?
Я вже вище натякав, як я собі ще уявляю... (вам теж треба трошки повчитись читати, а не тільки себе слухати). Повторюю, було б добре як тут.

13.4 Системи газового, порошкового та аерозольного пожежогасіння
13.4.1 Електрокерування повинно забезпечити:
а) автоматичний пуск;
б) дистанційний пуск;
...
д) контроль працездатності електричних ланцюгів управління, що формують запуск (визначення обриву);Нарушение нормативов - теперь личное дело проектировщика...
Може й так, але якщо норми дурнуваті, то чи має за це відповідати проектувальник. Вам здається що так, мені - що ні.

6
Прочитайте уважніше п. 14.17 даного ДБН.
Навчіться читати, шановна. І почніть навчання з першого повідомлення цієї теми. Може й навчитесь. А може й ні.


А текст еще ниже Вы сознательно игнорируете?
11.3.1.3   Пристрій місцевого пуску та зупинки пожежних насосів слід розміщувати в приміщеннях, де вони встановлені.
11.3.1.4   Кнопки дистанційного пуску на запускання пожежних насосів необхідно розміщувати в шафах пожежних кран-комплектів.
Ну, і яким чином рекомендація щодо місця розташування (якихось) кнопок (якогось) дистанційного пуску в шафах пожежних насосів, компенсує відсутність в пункті 11.3.1.1   "Електрокерування..." вимоги щодо організації самого дистанційного пуску. Якщо такої вимоги нема (а її там нема), то й проектувати такий пуск не потрібно (міркуючи в межах формальної логіки).

7
Вам  Tanya Lu дала ссылки выше. Чем они Вам не нравятся?
Тим, що, по-перше, я питав про те, чому в ДБН В.2.5-56 2014 нема визначення "дистанційний пуск" для систем водяного пожежегасіння, яке б легалізувало встановлення кнопок в шафах пожежних кранів, а, по-друге, тим, що треба відрізняти "пуск" від "управління", на що шановна пані Tanya Lu поки не здатна.

В Вашей трактовке ДБН предположим, НО...!
В моїй? В моїй?! А хіба в тексті нижче є щось про "дистанційний пуск"? Якщо нема - то я правий (спойлер: я правий).

11.3.1.1   Електрокерування повинне забезпечити виконання вимог ДБН В.2.5-64, а також:
а) автоматичний пуск робочих насосів;
б) автоматичний пуск резервних насосів у разі відмови пуску або не виходу робочого насоса на
режим;
в) автоматичне увімкнення, відкривання електрозасувки на обвідній лінії водомірного вузла;
г) місцеве, дистанційне управління насосами;
д) відключення автоматичного пуску насосів;
е) автоматичний контроль цілісності електричних ланцюгів датчиків положень пожежного кран-
комплекту та датчиків контролю відчинення дверцят пожежних шаф.
11.3.1.2   Формування командного імпульсу автоматичного пуску насосів підвищувачів тиску та відкривання електрозасувки на обвідній лінії водомірного вузла необхідно здійснювати від датчика положення пожежного кран-комплекту в разі відкривання наполовину будь-якого з пожежних кранів.

8
А что же они тогда формируют, если не пуск?
Мені жаль, однак, дистанційний пуск для систем водяного пожежегасіння ДБН-ом В.2.5-56 2014 не передбачено. В розділі про водяне пожежегасіння такий режим як "дистанційний пуск" не передбачено.
Почему только для технических работ?
Ну, може й не тільки, однак, в моїй практиці не траплялись випадки коли б місцеве управління використали для пуску насосу під час пожежі; автоматика завжди була першою.
дистанційне управління
А хіба "управління" це теж саме що й "пуск"? Подивіться в ДБН В.2.5-56 2014 умови пуску.

9
требования по дистанционному пуску остались те же
Мені жаль, однак, дистанційний пуск для систем водяного пожежегасіння ДБН-ом В.2.5-56 2014 не передбачено (в тексті ніде прямо не пишуть, що дистанційне управління задіяне в схемі пуску. А в частині тексту присвяченого водяному пожежегасінню дистанційне згадується, але чомусь не для пуску. Хоча для інших систем все конкретно, наприклад:
13.4 Системи газового, порошкового та аерозольного пожежогасіння
13.4.1 Електрокерування повинно забезпечити:
а) автоматичний пуск;
б) дистанційний пуск;
...
д) контроль працездатності електричних ланцюгів управління, що формують запуск (визначення обриву);


місцеве, а за необхідності, дистанційне управління насосами, електроприводами запірної арматури;
Місцеве - воно для ремонтних чи налагоджувальних робіт. Тому дистанційне в контексті місцевого не дуже схоже на функцію, яка б відповідала за пуск пожежних насосів. Наразі тут таке виникає наступний казус: якщо кнопки в шафах пожежних кранів не формують команду на пуск, то контролювати цілісність ланцюгів цих кнопок не має потреби.

10
ДБН В.2.5-64 2012 п.14.17
Сигнали на запускання пожежних насосів, відкривання запірної арматури на обвідній лінії водомірного вузла повинні надходити від кнопок, які встановлені на кожному поверсі в шафах пожежних кран-комплектів, та автоматично від датчика положення вхідної запірної арматури пожежного кран-комплекту в разі відкриття наполовину будь-якої з вхідної запірної арматури пожежних кран-комплектів.

ДБН В.2.5-56 2014 п.11.3.1.2
Формування командного імпульсу автоматичного пуску насосів підвищувачів тиску та відкривання електрозасувки на обвідній лінії водомірного вузла необхідно здійснювати від датчика положення пожежного кран-комплекту в разі відкривання наполовину будь-якого з пожежних кранів.

ДБН В.2.5-56 відмінив пуск від кнопок в шафах пожежних кранів?

11
А вам бажаю знайти дешевий світильник, який би витримував від -70 до +45, 100 % вологість та з ІР 67.  І обов'язково лабораторію, де б ви могли це все перевірити
Іронія в тому, що я в давнину працював в лабораторії, де з легкістю міг перевірити будь-який з цих параметрів, які чомусь викликали у вас напад дикунського гиготіння.
Хіба не достатньо заявлених виробником характеристик?
Ні, недостатньо. Бо для того, щоб виставити обладнання під мокрий сніг з поривчастим вітром одної лише хворої уяви крикливого менеджера з продажу недостатньо. Для того, щоб виставити обладнання під мокрий сніг з поривчастим вітром потрібно щоб це обладнання відповідало якимось адекватним технічним критеріям працездатності в означених умовах і несло на собі відповідне позначення.

12
УХЛ1 краще від 2...
Я і без вас знав, що УХЛ1 це не УХЛ2. Не знаю чи УХЛ1 краще (якийсь не дуже технічний термін це "краще"), однак, в середньому УХЛ1 і дорожче, і з огляду на технічні характеристики не завжди і не зовсім світильники з УХЛ1 задовольняють потребам проекту освітлення там, де вони мають бути УХЛ2. Тому й поцікавився у загалу як там справи з світлодіодними світильниками УХЛ2. Виявилось що "ніяк".

P.S. Вам обов'язково треба почитати про "УХЛ2". Тому що світильники, які ви накидали в посиланнях не УХЛ2.

13
Чому ж не брати у людей
Мама не навчила вас відрізняти УХЛ2 від УХЛ1?

14
контролировать целосность цепи нет необходимости

При організації відключення у разі пожежі із застосуванням автомата з незалежним розчеплювачем повинна проводитись перевірка лінії передачі сигналу на відключення (п.11.4 ДБН В.2.5-67:2013).

15
от как раз я дал ссылки на нормативы ... прочитайте ...
Товарищ менеджер по продаже шампуней, а вам не приходило в голову, что в отличии вас, торговца шампунями решившего хайпонуть на теме, я это уже читал?  ::)

Страниц: [1] 2 3 ... 17