Форум проектировщиков электрических и слаботочных сетей

Проектирование => Электроснабжение => Воздушные линии => Тема начата: ejen от 31 Январь 2022, 17:28:20

Название: Відстань від ПЛІ до складу ПММ
Отправлено: ejen от 31 Январь 2022, 17:28:20
Підкажіть, будь ласка, яка відстань має бути від ємності складу ПММ до ПЛІ-0,4 кВ, розташованої на території підприємства? В "Електроустановках у вибухонебезпечних зонах" тільки від ПЛ-0,4 знайшов. А від КЛ-0,4 кВ, прокладеної відкрито - 6 м по п. 4.8.34?