Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Сугор

Сторінок: [1] 2 3 ... 624
1
А чим підключати, припустимо, ДГУ на 300-500кВА?
Andrey_ka, зовсім не бачу проблем. По перше, ДЕС ставиться тільки на споживачів 1 категорії, а в житловому будинку це не так багато. Навіть. якщо замовник захоче ще щось заживити, то після ДЕС ставиться розподільчий щит з якого роздається живлення на різні АВР.
Виключно моя особиста думка - на житлі треба, по можливості, по максимуму використовувати стандартні рішення

2
andery, як на мене - сумнівне рішення. Чому б не збільшити кількість ВРП. Мені здається, що проблеми підкючення кабелей в паралєль вже колись обговорювалося.

3
Evgen Koc, а хіба  ДСТУ EN IEC 62858 не пропонує кожен раз, за данними густини блискавок звертатися до гидрометіоцента? А переклад усіх частин  ДСТУ EN IEC 62858 вже є?

4
il85, конструкція світильників має відповідати класу приміщення та середовищу. Вимикачи по за приміщенням

5
Використовувати інші документи не можна.
а хіба ПУЕ вже відмінили? В гл. 2.1 Електроповодкі наведені допустимі струми кабелів в залежності від умов прокладання. В п.2.1.42 є посилання на ІЕС 60364-5-52 (ДСТУ HD 60364-5-52). Але, особисто я, обираю кабелі за гл.1.3.

6
LarenMc, в ДБН В.2.5-28:2018 є норми освітленності в залежності від класу зорової роботи, який залежить від розміру предмету якій треба розглядати. Зверніться до технологів, вони мають видати завдання в якому вказати або нормовану освітленність, або клас роботи

7
ДЕС - не є основним джерелом живлення.
Andrey_ka, тоді і використання ПЛІ - не критичне. І тоді варто додержуватися ДБНом для споруд цивільного захисту, там є вимоги для резервного джерела живлення.

8
досвід находження в зоні бойових дій говорить, що треба робити живлення в землі, або в кабельній каналізації...
Andrey_ka, ну, тоді і ДЕС не варто залишати на дворі

9
dimon-ru-80, ще можна спробувати інші способи живлення типу як для кранбалки. фото тролей я не знайшов, або таке
,

10
Игорь333, зазвичай, в характеристиках інвертора які підходять для живлення котла вказують "правильна синусоїда".

11
Будинок обшитий пожежонебезпечним утеплювачем-пінопластом . чи можна по ньому проводити СІП - який тоже горить,кажуть що заборонено. Де знайти  цю заборону.
2.5.11. Прокладання проводів і кабелів по горючих основах (конструкціях, деталях) повинно виконуватися захищеним (у трубах, коробах). Допускається відкрите прокладання на відстані від горючих основ не менше ніж 10 мм.
У разі неможливості забезпечення вказаної відстані слід відокремлювати кабель або провід від горючої поверхні шаром негорючого матеріалу, який виступає з кожного боку проводу (кабеля) не менше ніж на 10 мм.
zif-1, Кабель від горючої основи відокремлений шаром негорючої штукатурки.

12
alex79, на скількі я знаю, у гибридного інвертора є свій стабілізатор.

13
Колегі, важаю за доцільне, ці питання задати експертам які будуть перевіряти проект і отримати письмову відповідь.
CC19, щось мені підказує, що під час повітряної тривоги, якщо і світло вимкнеться, дітям та вчителям буде не до навчання.

14
Леонід, мені здається, Ви навигадували зайвого. Висота шафи та висота встановлення обладнання в шафі це не одне й те саме.
чи немає навколо неї вибухонебезпечної зони 2?
CC19, якщо газовики невказали наявність вибухотебезпечної зони значить її там немає

15
CC19, не буду стверджувати за відстані, але, на скільки я розумію, довжина сторони ділянки що виходить на вулицю - щонайменше 20м, електрична шафа на декілька споживачів, якщо облікову шафу встановити на межі двох ділянок, то шафу з газовим обладнанням можна вднести на відстань майже 20м.
Як на мене подібні питання треба вирішувати на рівні ГІПа. Нехай газовики видадуть завдання і зазначать вибухонебезпечні зони.

Сторінок: [1] 2 3 ... 624