Автор Тема: п.6,3,3  (Прочитано 2472 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline p23asae

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 25
  • -Receive: 7
  • Повідомлень: 309
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Автор 50 тем
    • Перегляд профілю
    • Awards
п.6,3,3
« : 25 Серпень 2011, 08:49:39 »
п.6,3,3, Для звичайних обєктів як природні блискавкоприймачі можуть розглядатись такі конструктивні елементи будівель і споруд:
б) Металеві конструкції даху (ферми, зєднана сталева арматура)
ПИТАННЯ. якщо між фермою та дахом є горючий матеріал - чи можна ферму застосовувати для блискавкозахисту, чи це не моє ніякого значення який матеріал знаходиться над фермою.

Offline Evgen Koc

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 162
  • -Receive: 130
  • Повідомлень: 926
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: п.6,3,3
« Reply #1 : 01 Вересень 2011, 18:46:42 »
      Використовувати у якості БЛИСКАВКОПРИЙМАЧА ферми конструкції даху, на які спирається покрівля - нісенітниця і невігластво, зведена у статус національної норми. Як СТРУМОВІДВІД - будь ласка. Дуже вдале, безпечне і економічно обгрунтоване рішення. Стример назустріч лідеру, який спускається від тучі на захищуваний об'єкт, буде "стріляти" не з "ферм конструкції даху", а з випадкових металевих частин зовнішніх елементів покрівлі. Туди ж блискавка і влучить, пропалюючи, проплавляючи і розтрощуючи.
       На ангарах "АНТОНОВа" справді можна бачити ферми, які правлять за блискавкоприймачі. Але дах там почеплено ПІД фермами. Тобто все - як належить.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email:    
Жирний Курсив Підкреслений Закреслений | Вирівняний текст Вирівняти ліворуч Центрувати Вирівняти праворуч
Вставити зображення Гіперлінк Email Вставити посилання на FTP | З обрамленням З тінню Біжучий рядок | Надрядковий Підрядковий Телетайп | Вставити таблицю Код Цитата Insert Spoiler | Insert Unordered List Insert Ordered List Горизонтальна лінія
Smiley Wink Grin laugh Cool evil Roll Eyes Tongue Angry Лукавый Sad Shocked Хм? crazy Wall slap Смущенный Шокирован Недопонял... Сумасшедший Kiss Cry thumbsup пиво flower Study Благодарю! Жадность Сомнение Умолкаю